Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Adjud ➞ Sfântu-Gheorghe

duminică,
3 mar 2024

05:50
Cursă specială
2h 10m
08:00
GENESE TRANSPORT
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GENESE TRANSPORT

Genese Transport SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 05:50
  2. Microbuz GENESE TRANSPORT :
    FOCSANI - CLUJ-NAPOCA
  3. 08:00
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:50
Cursă specială
2h 40m
09:30
TFT
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TFT

Trans Fam Turistic

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 06:50
    Adjud Parcare OMV
  2. Microbuz TFT :
    Braila-Galati-Focsani-Adjud-Onesti-Tg. Secuiesc-Brasov-Fagaras-Sibiu-Sebes-Alba Iulia-Turda-Cluj-Flo
  3. 09:30
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 20m
09:20
STARCOF
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 07:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Microbuz STARCOF :
    BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALBA-CLUJ
  3. 09:20
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
2h 30m
09:30
EMMALINES
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 07:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Microbuz EMMALINES :
    Brăila-Galați-Focsani-Adjud-Onești-Tg.Secuiesc-Brașov-Făgăraș-Sibiu- Alba Iulia-Cluj-Florești(CJ)
  3. 09:30
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
Cursă specială
2h 30m
10:30
EMMALINES
90lei
Se pot face rezervări cu minim 7 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL
  1. 08:00
    Adjud Parcare OMV
  2. Microbuz EMMALINES :
    Brăila-Galați-Focsani-Adjud-Onești-Tg.Secuiesc-Brașov-Făgăraș-Sibiu- Alba Iulia-Cluj-Florești(CJ)
  3. 10:30
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:10
Cursă specială
2h 20m
10:30
STARCOF
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 08:10
    Adjud Parcare OMV
  2. Microbuz STARCOF :
    BRAILA-GALATI-FOCSANI-ADJUD-ONESTI-TG SECUIESC-BRASOV-FAGARAS-SIBIU-SEBES-ALBA-CLUJ
  3. 10:30
    Sfântu-Gheorghe Gara CFR Sfantu Gheorghe
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Adjud - Sfântu-Gheorghe

  • Care este prețul biletul de autocar de la Adjud la Sfântu-Gheorghe?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Adjud la Sfântu-Gheorghe este cuprins între 70 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Adjud către Sfântu-Gheorghe?

    De la Adjud la Sfântu-Gheorghe circulă 1 autobuze cu plecare din stațiile Parcare OMV, Sens gitaroriu(parcare Profi).

  • Unde oprește în Sfântu-Gheorghe autocarul care vine din Adjud?

    Autobuzele din Adjud ajung în Sfântu-Gheorghe în stațiile Gara CFR Sfantu Gheorghe.

  • Când pleacă autocarul din Adjud către Sfântu-Gheorghe?

    Primul autobuz din Adjud pleacă la ora 05:50, iar ultimul pleacă la ora 08:10.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Adjud către Sfântu-Gheorghe?

    Călătoria Adjud-Sfântu-Gheorghe cu autocarul, durează între 2h 10min și 2h 40min.