Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Aiud ➞ Brașov

07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
EMMALINES
155lei
Se pot face rezervări cu minim 7 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL
  1. 07:00
  2. Microbuz EMMALINES :
    Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:10
Cursă specială
4h 00m
11:10
STARCOF
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 07:10
    Aiud Aiud
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 11:10
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:45
Cursă specială
4h 00m
16:45
TFT
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TFT

Trans Fam Turistic

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:45
  2. Microbuz TFT :
    Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Focsani-Galati-Braila
  3. 16:45
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:50
Cursă specială
3h 55m
16:45
EMMALINES
155lei
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:50
  2. Microbuz EMMALINES :
    Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 16:45
Durată: 3h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
3h 35m
16:35
STARCOF
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 13:00
    Aiud Aiud
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 16:35
Durată: 3h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Aiud - Brașov

  • Care este prețul biletul de autocar de la Aiud la Brașov?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Aiud la Brașov este cuprins între 130 și 155 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Aiud către Brașov?

    De la Aiud la Brașov circulă 1 autobuze cu plecare din stațiile Aiud, Peco Rompetrol-întrare autostrada.

  • Unde oprește în Brașov autocarul care vine din Aiud?

    Autobuzele din Aiud ajung în Brașov în stațiile PECO OMV-GARA C.F.R.

  • Când pleacă autocarul din Aiud către Brașov?

    Primul autobuz din Aiud pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 13:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Aiud către Brașov?

    Călătoria Aiud-Brașov cu autocarul, durează între 3h 35min și 4h 00min.