Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Borca ➞ Crucea

vineri,
1 mar 2024

14:10
30m
14:40
Sami Trans
15lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 14:10
    Borca Statie Borca
  2. Microbuz Sami Trans :
    IASI - VATRA DORNEI
  3. 14:40
    Crucea Statie
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:45
1h 45m
19:30
Sami Trans
15lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 17:45
    Borca Statie Borca
  2. 09R
    Autocar Sami Trans :
    09R VATRA DORNEI - BACAU
  3. 19:30
    Crucea Statie
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:20
40m
23:00
Sincarom
-
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom

Lutasin SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 22:20
    Borca Statie Borca
  2. Autocar Sincarom :
    Bucuresti - Campulung Moldovenesc
  3. 23:00
    Crucea Statie
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Borca - Crucea

  • Care este prețul biletul de autocar de la Borca la Crucea?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Borca la Crucea este de 15 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Borca către Crucea?

    De la Borca la Crucea circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Statie Borca.

  • Unde oprește în Crucea autocarul care vine din Borca?

    Autobuzele din Borca ajung în Crucea în stațiile Statie.

  • Când pleacă autocarul din Borca către Crucea?

    Primul autobuz din Borca pleacă la ora 14:10, iar ultimul pleacă la ora 22:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Borca către Crucea?

    Călătoria Borca-Crucea cu autocarul, durează între 30min și 1h 45min.