Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Borca ➞ Vatra Dornei

duminică,
3 mar 2024

08:30
2h 31m
11:01
Sami Trans
25lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 08:30
    Borca Statie Borca
  2. 07
    Autocar Sami Trans :
    07 PIATRA NEAMT - VATRA DORNEI
  3. 11:05
  4. 11:01
Durată: 2h 31min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:10
1h 20m
15:30
Sami Trans
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 14:10
    Borca Statie Borca
  2. Microbuz Sami Trans :
    IASI - VATRA DORNEI
  3. 15:30
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:45
1h 45m
19:30
Sami Trans
25lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 17:45
    Borca Statie Borca
  2. 09R
    Autocar Sami Trans :
    09R VATRA DORNEI - BACAU
  3. 19:30
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:20
1h 20m
23:40
Sincarom
-
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom

Lutasin SRL

Circulă doar luni, miercuri și vineri

  1. 22:20
    Borca Statie Borca
  2. Autocar Sincarom :
    Bucuresti - Campulung Moldovenesc
  3. 23:40
    Vatra Dornei Gara-Dorna Bai
Durată: 1h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Borca - Vatra Dornei

  • Care este prețul biletul de autocar de la Borca la Vatra Dornei?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Borca la Vatra Dornei este de 25 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Borca către Vatra Dornei?

    De la Borca la Vatra Dornei circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie Borca.

  • Unde oprește în Vatra Dornei autocarul care vine din Borca?

    Autobuzele din Borca ajung în Vatra Dornei în stațiile Autogara Transport Auto Severin SA, Agentia Sincarom , Parcare Hotel Calimanel, Gara-Dorna Bai.

  • Când pleacă autocarul din Borca către Vatra Dornei?

    Primul autobuz din Borca pleacă la ora 08:30, iar ultimul pleacă la ora 22:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Borca către Vatra Dornei?

    Călătoria Borca-Vatra Dornei cu autocarul, durează între 1h 20min și 2h 35min.