Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete Autocar Brașov - Bacău

04:00
Cursă specială
3h 00m
07:00
INTERBUSS
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

INTERBUSS

Sprint Rotaru Interbuss SRL
  1. 04:00
  2. Minivan INTERBUSS :
    Codlea - Botosani - Dorohoi
  3. 07:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
Cursă specială
3h 30m
09:30
CARDINALLE TRAVEL
70lei
Se pot face rezervări cu minim 22 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

CARDINALLE TRAVEL

Garajul Suedez SRL
  1. 06:00
  2. 005
    Minivan CARDINALLE TRAVEL :
    005 Brasov - Suceava
  3. 09:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
3h 00m
10:00
Trans Olteanu Tour
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Olteanu Tour

Trans Olteanu Tour SRL
  1. 07:00
  2. Minivan Trans Olteanu Tour :
    Brasov Vaslui Husi
  3. 10:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
2h 40m
11:40
Trans Olteanu Tour
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Olteanu Tour

Trans Olteanu Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 09:00
  2. Minivan Trans Olteanu Tour :
    Brașov Piatra Neamț Bicaz
  3. 11:40
Durată: 2h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
Cursă specială
3h 25m
13:55
CARDINALLE TRAVEL
70lei
Se pot face rezervări cu minim 22 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

CARDINALLE TRAVEL

Garajul Suedez SRL
  1. 10:30
  2. 003
    Minivan CARDINALLE TRAVEL :
    003 Brasov - Piatra Neamt
  3. 13:55
Durată: 3h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
3h 30m
14:30
Trans Polosam
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Polosam

  1. 11:00
  2. Midibus Trans Polosam :
    Deva - Iasi
  3. 14:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 45m
15:45
INTERBUSS
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

INTERBUSS

Sprint Rotaru Interbuss SRL
  1. 12:00
  2. Minivan INTERBUSS :
    Codlea - Dorohoi
  3. 15:45
Durată: 3h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:15
3h 35m
16:50
Trans Polosam
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Polosam

  1. 13:15
  2. Midibus Trans Polosam :
    Sibiu - Iasi
  3. 16:50
Durată: 3h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
3h 00m
17:00
Trans Olteanu Tour
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Olteanu Tour

Trans Olteanu Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 14:00
  2. Minivan Trans Olteanu Tour :
    Brasov Vaslui Husi
  3. 17:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
4h 10m
18:40
Stegaiu.Brasov
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Stegaiu.Brasov

Stegaiu SRL
  1. 14:30
  2. 377R
    Microbuz Stegaiu.Brasov :
    377R Brasov - Bacau
  3. 18:40
Durată: 4h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
3h 15m
19:15
Priscom Travel
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Priscom Travel

Auto Dimas SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz Priscom Travel :
    Brasov - Botosani
  3. 19:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
3h 30m
21:30
CARDINALLE TRAVEL
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CARDINALLE TRAVEL

Garajul Suedez SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 18:00
  2. 005
    Minivan CARDINALLE TRAVEL :
    005 Brasov - Suceava
  3. 21:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:00
3h 15m
02:15
Apetrans
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Apetrans

Amopop SRL
  1. 23:00
  2. Autocar Apetrans :
    Timisoara - Botosani
  3. 02:15 +1 zi
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Brașov - Bacău