Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Brașov ➞ Cornu de Jos

duminică,
3 mar 2024

01:00
Cursă specială
1h 19m
02:19
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 01:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 02:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
1h 19m
04:19
Transfer Low Cost
90lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 03:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 04:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
Cursă specială
1h 19m
06:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 05:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 06:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
1h 19m
08:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 07:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 08:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
1h 19m
10:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 09:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 10:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
1h 19m
12:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 11:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 12:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
1h 19m
14:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 13:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 14:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
1h 19m
16:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 15:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 16:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
Cursă specială
1h 19m
18:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 17:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 18:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
1h 19m
20:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 19:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 20:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
Cursă specială
1h 19m
22:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 21:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 22:19
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:00
Cursă specială
1h 19m
00:19
Transfer Low Cost
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 23:00
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 00:19 +1 zi
    Cornu de Jos Rompetrol Cornu de Jos
Durată: 1h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Brașov - Cornu de Jos

  • Care este prețul biletul de autocar de la Brașov la Cornu de Jos?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Brașov la Cornu de Jos este de 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Brașov către Cornu de Jos?

    De la Brașov la Cornu de Jos circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Benzinarie Petrom.

  • Unde oprește în Cornu de Jos autocarul care vine din Brașov?

    Autobuzele din Brașov ajung în Cornu de Jos în stațiile Rompetrol Cornu de Jos.

  • Când pleacă autocarul din Brașov către Cornu de Jos?

    Primul autobuz din Brașov pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Brașov către Cornu de Jos?

    Călătoria cu autocarul de la Brașov la Cornu de Jos, durează 1h 19min.