Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Horezu ➞ Caransebeș

duminică,
25 feb 2024

05:30
8h 15m
13:45
Obada Trans
90lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Obada Trans

Obada Trans SRL
  1. 05:30
  2. Midibus Obada Trans :
    Horezu-Timisoara
  3. 13:45
    Caransebeș Autogara Nadina SRL
Durată: 8h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:43
5h 26m
13:09
Normandia
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 07:43
  2. Autocar Normandia :
    T1 - 06:45 - Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 13:09
    Caransebeș Autogara Nadina SRL
Durată: 5h 26min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:45
5h 25m
18:10
Normandia
70lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 12:45
  2. Autocar Normandia :
    8:30 -BUCURESTI - HOREZU - TIMISOARA
  3. 18:10
    Caransebeș Autogara Nadina SRL
Durată: 5h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Horezu - Caransebeș

  • Care este prețul biletul de autocar de la Horezu la Caransebeș?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Horezu la Caransebeș este cuprins între 70 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Horezu către Caransebeș?

    De la Horezu la Caransebeș circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Siva Trans, Autogara Transmontana S.A..

  • Unde oprește în Caransebeș autocarul care vine din Horezu?

    Autobuzele din Horezu ajung în Caransebeș în stațiile Autogara Nadina SRL.

  • Când pleacă autocarul din Horezu către Caransebeș?

    Primul autobuz din Horezu pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 12:45.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Horezu către Caransebeș?

    Călătoria Horezu-Caransebeș cu autocarul, durează între 5h 25min și 8h 15min.