05:40 | ETA Targu Jiu Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
06:46 | ETA Targu Jiu Raba Bobu Mogoșani Hăiești Magherești Săcelu Corobești Blahnița de Sus Crasna din Vale Crasna din Deal Carpinis Radoși Aninisu Aninișu din Deal Hirișești Novaci |
---|
07:19 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
07:37 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci |
---|
07:55 | ETA Targu Jiu Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
08:19 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
09:01 | ETA Targu Jiu Raba Bobu Mogoșani Hăiești Magherești Săcelu Corobești Blahnița de Sus Crasna din Vale Crasna din Deal Carpinis Radoși Aninisu Aninișu din Deal Hirișești Novaci |
---|
09:08 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
09:49 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
10:37 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci |
---|
10:55 | ETA Targu Jiu Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
11:46 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci Schela Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița |
---|
12:08 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
12:55 | ETA Targu Jiu Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
13:01 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci Schela Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița |
---|
13:27 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci |
---|
14:31 | ETA Targu Jiu Raba Bobu Mogoșani Hăiești Magherești Săcelu Corobești Blahnița de Sus Crasna din Vale Crasna din Deal Carpinis Radoși Aninisu Aninișu din Deal Hirișești Novaci |
---|
14:53 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
15:19 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
15:46 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci Schela Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița |
---|
16:22 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci |
---|
16:31 | ETA Targu Jiu Raba Bobu Mogoșani Hăiești Magherești Săcelu Corobești Blahnița de Sus Crasna din Vale Crasna din Deal Carpinis Radoși Aninisu Aninișu din Deal Hirișești Novaci |
---|
16:55 | ETA Targu Jiu Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
17:58 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |
---|
18:16 | ETA Targu Jiu Raba Bobu Mogoșani Hăiești Magherești Săcelu Corobești Blahnița de Sus Crasna din Vale Crasna din Deal Carpinis Radoși Aninisu Aninișu din Deal Hirișești Novaci |
---|
18:46 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci Schela Cernădia Baia de Fier Polovragi Racovița |
---|
19:27 | Raba Colibași Câmpu Mare Săcelu Bengești Ciocadia Huluba Pociovaliștea Novaci |
---|
20:53 | Scoarța Copăcioasa Budieni Pisteștii din Deal Bălănești Târgu Jiu |