Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar București ➞ Roman

vineri,
1 mar 2024

06:30
5h 30m
12:00
Tarsin
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Tarsin

Tarsincom SRL
  1. 06:30
    București Autogara Obor
  2. Autocar Tarsin :
    Bucuresti - Suceava - Radauti
  3. 12:00
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
5h 45m
12:45
Hermes
68lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Hermes

Hermes SRL
  1. 07:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar Hermes :
    Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
  3. 12:45
Durată: 5h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:30
5h 40m
13:10
maSSaro
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 07:30
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 13:10
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
5h 30m
13:30
Trans NICOLAESCU
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 08:00
    București Autogara Obor
  2. 2BS
    Autocar Trans NICOLAESCU :
    2BS Bucuresti - Suceava - Siret
  3. 13:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
5h 40m
16:40
maSSaro
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 11:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 16:40
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
6h 00m
18:30
Trans NICOLAESCU
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 12:30
    București Autogara Obor
  2. Autocar Trans NICOLAESCU :
    Bucuresti - Roman - Suceava
  3. 18:30
Durată: 6h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
5h 40m
20:10
maSSaro
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 14:30
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 20:10
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
5h 40m
21:40
Compania Micedu
115lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania Micedu

Compania Micedu SRL
  1. 16:00
  2. 241
    Microbuz Compania Micedu :
    241 RETUR Iasi - Bucuresti
  3. 21:40
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
5h 30m
21:30
Trans NICOLAESCU
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans NICOLAESCU

Trans NICOLAESCU SRL
  1. 16:00
    București Autogara Obor
  2. 1BS
    Autocar Trans NICOLAESCU :
    1BS Bucuresti - Suceava - Siret
  3. 21:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
5h 40m
22:40
maSSaro
100lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 17:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 22:40
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
4h 30m
21:30
Ceztrans
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 17:00
    București Autogara Obor
  2. B-SV
    Microbuz Ceztrans :
    B-SV Bucuresti - Suceava
  3. 21:30
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
5h 00m
23:00
Tarsin
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Tarsin

Tarsincom SRL
  1. 18:00
    București Autogara Obor
  2. A2:
    Autocar Tarsin :
    A2: Bucuresti - Suceava - Radauti - Siret
  3. 23:00
Durată: 5h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
5h 30m
00:30
Compania RVG
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 19:00
    București Autogara Obor
  2. Autocar Compania RVG :
    Bucuresti - Botosani
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
5h 40m
01:10
maSSaro
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 19:30
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 01:10 +1 zi
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:00
5h 40m
03:40
maSSaro
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 22:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 03:40 +1 zi
Durată: 5h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
5h 20m
03:50
Apetrans
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Apetrans

Amopop SRL
  1. 22:30
  2. Autocar Apetrans :
    Bucuresti - Botosani
  3. 03:50 +1 zi
Durată: 5h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele București - Roman