Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar București ➞ Pitești

duminică,
25 feb 2024

07:00
1h 45m
08:45
Amal Tour
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 07:00
    București Autogara Militari
  2. Autocar Amal Tour :
    Bucuresti - Baile Govora
  3. 08:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
1h 46m
09:46
Antares Transport
33,5lei
Se pot face rezervări cu minim 18 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

  1. 08:00
    București Autogara Militari
  2. 1Buc
    Midibus Antares Transport :
    1Buc BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 09:46
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
1h 37m
10:07
Normandia
30lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 08:30
    București Autogara Militari
  2. Autocar Normandia :
    8:30 -BUCURESTI - HOREZU - TIMISOARA
  3. 10:07
Durată: 1h 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
1h 45m
10:45
CFL
34lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL
  1. 09:00
    București Autogara Militari
  2. Midibus CFL :
    Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 10:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
1h 45m
11:45
Amal Tour
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL

Circulă începând cu 31.03.2024 .
suspendata temporar

  1. 10:00
    București Autogara Militari
  2. Autocar Amal Tour :
    Bucuresti - Baile Govora
  3. 11:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
1h 46m
15:16
Antares Transport
33,5lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 13:30
    București Autogara Militari
  2. 1Buc
    Autocar Antares Transport :
    1Buc BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 15:16
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
1h 45m
16:15
CFL
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL
  1. 14:30
    București Autogara Militari
  2. Midibus CFL :
    Bucuresti - Curtea de Arges
  3. 16:15
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:15
1h 30m
16:45
Normandia
30lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 15:15
    București Autogara Militari
  2. Autocar Normandia :
    B3 RETUR - 15:15 - Bucuresti - Petrosani
  3. 16:45
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
1h 46m
18:46
Antares Transport
33,5lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 17:00
    București Autogara Militari
  2. 1Buc
    Midibus Antares Transport :
    1Buc BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 18:46
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
1h 45m
19:45
Amal Tour
34lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL
  1. 18:00
    București Autogara Militari
  2. Autocar Amal Tour :
    Bucuresti - Baile Govora
  3. 19:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
1h 46m
21:16
Antares Transport
33,5lei
Se pot face rezervări cu minim 18 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

  1. 19:30
    București Autogara Militari
  2. 1Buc
    Autocar Antares Transport :
    1Buc BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 21:16
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele București - Pitești