Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Pitești ➞ București

duminică,
25 feb 2024

05:15
2h 10m
07:25
Normandia
30lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 05:15
  2. Autocar Normandia :
    B3 - 00:30 - Petrosani - Bucuresti
  3. 07:25
    București Autogara Militari
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:45
1h 30m
08:15
CFL
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă

  1. 06:45
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti
  3. 08:15
    București Autogara Militari
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:32
1h 46m
10:18
Antares Transport
33,5lei
Se pot face rezervări cu minim 18 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

  1. 08:32
  2. 1Buc
    Autocar Antares Transport :
    1Buc RETUR BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 10:18
    București Autogara Militari
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:12
1h 46m
11:58
Antares Transport
33,5lei
Se pot face rezervări cu minim 18 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

  1. 10:12
  2. 1Buc
    Autocar Antares Transport :
    1Buc RETUR BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 11:58
    București Autogara Militari
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:45
1h 45m
13:30
CFL
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:45
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti (M)
  3. 13:30
    București Autogara Militari
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
13:05
1h 40m
14:45
Amal Tour
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 13:05
  2. Autocar Amal Tour :
    Baile Govora - Bucuresti
  3. 14:45
    București Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:32
1h 46m
16:18
Antares Transport
33,5lei
Se pot face rezervări cu minim 18 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Antares Transport

  1. 14:32
  2. 1Buc
    Autocar Antares Transport :
    1Buc RETUR BUCUREȘTI - PITESTI - Rm. VÂLCEA
  3. 16:18
    București Autogara Militari
Durată: 1h 46min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:45
1h 35m
18:20
CFL
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL
  1. 16:45
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti
  3. 18:20
    București Autogara Militari
Durată: 1h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:05
1h 37m
18:42
Normandia
30lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 17:05
  2. Autocar Normandia :
    RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 18:42
    București Autogara Militari
Durată: 1h 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:05
1h 40m
18:45
Amal Tour
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL

Circulă începând cu 31.03.2024 .
suspendata temporar

  1. 17:05
  2. Autocar Amal Tour :
    Baile Govora - Bucuresti
  3. 18:45
    București Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:05
1h 40m
19:45
Amal Tour
34lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Amal Tour

Amal Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 18:05
  2. Autocar Amal Tour :
    Baile Govora - Bucuresti
  3. 19:45
    București Autogara Militari
Durată: 1h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Pitești - București