Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Chișinău, Rep. Moldova ➞ Bacău, Romania

vineri,
1 mar 2024

00:15
Cursă specială
5h 45m
06:00
maSSaro
80lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 00:15
  2. Microbuz maSSaro :
    Transfer Chisinau - Aeroport Bacau
  3. 06:00
Durată: 5h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
Cursă specială
6h 00m
12:00
maSSaro
80lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz maSSaro :
    Transfer Chisinau - Aeroport Bacau
  3. 12:00
Durată: 6h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
5h 30m
02:30
Trans-Mir
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans-Mir

Trans-Mir Solutions SRL

Circulă doar

  1. 21:00
    Chișinău Gara Auto Nord
  2. Autocar Trans-Mir :
    Chișinău - Brașov
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
5h 55m
04:25
GAL Trans
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 22:30
    Chișinău Gara Auto Nord
  2. Autocar GAL Trans :
    CHISINAU 22.30 - BRASOV
  3. 04:25 +1 zi
Durată: 5h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Chișinău - Bacău

  • Care este prețul biletul de autocar de la Chișinău la Bacău?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Bacău este cuprins între 80 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Chișinău către Bacău?

    De la Chișinău la Bacău circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Gara Auto Nord, Autogara (Gara Auto) Sud Vest.

  • Unde oprește în Bacău autocarul care vine din Chișinău?

    Autobuzele din Chișinău ajung în Bacău în stațiile Autogara Transport Bistrita SA, Aeroport Bacau.

  • Când pleacă autocarul din Chișinău către Bacău?

    Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 00:15, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Bacău?

    Călătoria Chișinău-Bacău cu autocarul, durează între 5h 30min și 6h 00min.