Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Chișinău, Rep. Moldova ➞ Cluj Napoca, Romania

vineri,
1 mar 2024

18:30
12h 00m
06:30
Elit Bus
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elit Bus

Elit Bus SRL
  1. 18:30
  2. Autocar Elit Bus :
    Chișinău - Cluj Napoca
  3. 06:30 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
12h 00m
06:30
GAL Trans
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 18:30
  2. Autocar GAL Trans :
    CHISINAU 18.30 - CLUJ NAPOCA
  3. 06:30 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara Fany
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
12h 00m
09:30
Chisinau-Cluj
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Chisinau-Cluj

Licorser Travel Tur SRL
  1. 21:30
  2. Autocar Chisinau-Cluj :
    Chisinau - Cluj Napoca
  3. 09:30 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 12h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Chișinău - Cluj Napoca

  • Care este prețul biletul de autocar de la Chișinău la Cluj Napoca?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Cluj Napoca este cuprins între 160 și 650 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Chișinău către Cluj Napoca?

    De la Chișinău la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara (Gara Auto) Sud Vest, Circ.

  • Unde oprește în Cluj Napoca autocarul care vine din Chișinău?

    Autobuzele din Chișinău ajung în Cluj Napoca în stațiile Autogara Fany, Parcare BILLA, Autogara BETA CLUJ.

  • Când pleacă autocarul din Chișinău către Cluj Napoca?

    Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 21:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Cluj Napoca?

    Călătoria Chișinău-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 12h 00min și 12h 30min.