Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Chișinău, Rep. Moldova ➞ Bârlad, Romania

vineri,
1 mar 2024

01:00
3h 58m
04:58
GAL Trans
100lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 01:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Microbuz GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 04:58
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:00
3h 15m
05:15
Mirtrans Express
90lei
Se pot face rezervări cu minim 15 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
  1. 02:00
    Chișinău Autogara Creanga
  2. Autocar Mirtrans Express :
    Chisinau - Bucuresti 02.00
  3. 05:15
    Bârlad Casa de cultura
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
3h 00m
08:00
Mirtrans Express
90lei
Se pot face rezervări cu minim 15 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
  1. 05:00
    Chișinău Autogara Creanga
  2. Microbuz Mirtrans Express :
    RETUR Chisinau Bucuresti 05.00
  3. 08:00
    Bârlad PECO ROMPETROL
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
3h 58m
12:58
GAL Trans
100lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 09:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 12:58
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
4h 00m
13:00
EXPRESS BUSLINE
20
Vezi detalii
Cursă operată de

EXPRESS BUSLINE

Express Busline S.R.L.
  1. 09:00
    Chișinău Gara Feroviara
  2. Autocar EXPRESS BUSLINE :
    Chisinau - Praga
  3. 13:00
    Bârlad E-ON
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
3h 58m
14:58
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 11:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Microbuz GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 14:58
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
3h 50m
15:50
Diony Travel
115lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Diony Travel

  1. 12:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Microbuz Diony Travel :
    Chisinau - Bucuresti
  3. 15:50
Durată: 3h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
4h 30m
18:00
Davi Tour
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Davi Tour

Niko-Vil Transexpress SRL
4.75
  1. 13:30
    Chișinău Gara Auto Nord
  2. 13:45
  3. 1330
    Autocar Davi Tour :
    1330 Chisinau - Timisoara
  4. 18:00
    Bârlad Casa de cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
3h 58m
17:58
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 14:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 17:58
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
3h 58m
19:58
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 16:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Microbuz GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 19:58
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
4h 00m
21:00
Mirtrans Express
90lei
Se pot face rezervări cu minim 15 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
  1. 17:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar Mirtrans Express :
    Chisinau - Bucuresti 17.00
  3. 21:00
    Bârlad Statie Barlad
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:00
4h 24m
00:24
Alverstur
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Alverstur

Alvers Trans SRL
  1. 20:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. CB20
    Autocar Alverstur :
    CB20 Chisinau - Bucuresti 20:00
  3. 00:24 +1 zi
    Bârlad PECO ROMPETROL
Durată: 4h 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
3h 58m
00:58
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 21:00
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 00:58 +1 zi
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
4h 30m
02:00
Mirtrans Express
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
  1. 21:30
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar Mirtrans Express :
    Chisinau Bucuresti 21:30
  3. 02:00 +1 zi
    Bârlad Casa de cultura
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
3h 58m
02:28
GAL Trans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

GAL Trans

Gal Spedition SRL
  1. 22:30
    Chișinău Gara Auto Centrala
  2. Autocar GAL Trans :
    Chisinau - Bucuresti/Otopeni
  3. 02:28 +1 zi
Durată: 3h 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Chișinău - Bârlad

  • Care este prețul biletul de autocar de la Chișinău la Bârlad?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Chișinău la Bârlad este cuprins între 75 și 115 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Chișinău către Bârlad?

    De la Chișinău la Bârlad circulă 15 autobuze cu plecare din stațiile Gara Auto Centrala, Autogara Creanga, Gara Feroviara, Gara Auto Nord, Gara Sud.

  • Unde oprește în Bârlad autocarul care vine din Chișinău?

    Autobuzele din Chișinău ajung în Bârlad în stațiile Petrom Ieșire, Statie Str. Republicii nr.190, Casa de cultura, Biserica Domneasca, E-ON, Statie Barlad, PECO ROMPETROL, Peco MOL.

  • Când pleacă autocarul din Chișinău către Bârlad?

    Primul autobuz din Chișinău pleacă la ora 01:00, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Chișinău către Bârlad?

    Călătoria Chișinău-Bârlad cu autocarul, durează între 3h 00min și 4h 30min.