Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Constanța ➞ Flămânzi

06:30
9h 45m
16:15
Pristyl
145lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 06:30
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 16:15
    Flămânzi Terasa Pavilion
Durată: 9h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
9h 00m
02:00
Pristyl
145lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Circulă începând cu 01.04.2024 .
MOTIVE OPERATIONALE.

  1. 17:00
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 02:00 +1 zi
    Flămânzi Terasa Pavilion
Durată: 9h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Constanța - Flămânzi

  • Care este prețul biletul de autocar de la Constanța la Flămânzi?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Constanța la Flămânzi este de 145 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Constanța către Flămânzi?

    De la Constanța la Flămânzi circulă 1 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

  • Unde oprește în Flămânzi autocarul care vine din Constanța?

    Autobuzele din Constanța ajung în Flămânzi în stațiile Terasa Pavilion, Statie Flamanzi.

  • Când pleacă autocarul din Constanța către Flămânzi?

    Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Flămânzi?

    Călătoria Constanța-Flămânzi cu autocarul, durează între 8h 55min și 9h 45min.