Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Constanța ➞ Galați

duminică,
25 feb 2024

06:30
3h 30m
10:00
Pristyl
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 06:30
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 10:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
3h 30m
11:30
Mercado Sud
89lei
Se pot face rezervări cu minim 17 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mercado Sud

  1. 08:00
  2. Microbuz Mercado Sud :
    Constanta - Braila - Galati
  3. 11:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
3h 30m
14:00
Mercado Sud
89lei
Se pot face rezervări cu minim 17 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mercado Sud

  1. 10:30
  2. Microbuz Mercado Sud :
    Constanta - Braila - Galati
  3. 14:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:20
4h 40m
16:00
Aventin
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Aventin

Aventin Trade SRL
  1. 11:20
  2. 1AV-R
    Microbuz Aventin :
    1AV-R Constanta - Braila
  3. 16:00
Durată: 4h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
3h 30m
18:00
Mercado Sud
89lei
Se pot face rezervări cu minim 17 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mercado Sud

  1. 14:30
  2. Microbuz Mercado Sud :
    Constanta - Braila - Galati
  3. 18:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:30
4h 45m
20:15
Aventin
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Aventin

Aventin Trade SRL
  1. 15:30
    Constanța Autogara Tomis-Nord
  2. 1AV-R
    Microbuz Aventin :
    1AV-R Constanta - Braila
  3. 20:15
Durată: 4h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:40
3h 30m
20:10
Mercado Sud
89lei
Se pot face rezervări cu minim 17 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mercado Sud

  1. 16:40
  2. Microbuz Mercado Sud :
    Constanta - Braila - Galati
  3. 20:10
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
3h 15m
20:15
Pristyl
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Circulă începând cu 01.04.2024 .
MOTIVE OPERATIONALE.

  1. 17:00
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 VAMA VECHE - DARABANI
  3. 20:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:00
3h 15m
23:15
Compania RVG
80lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 20:00
  2. Autocar Compania RVG :
    Constanta - Suceava
  3. 23:15
Durată: 3h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Constanța - Galați

  • Care este prețul biletul de autocar de la Constanța la Galați?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Constanța la Galați este cuprins între 80 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Constanța către Galați?

    De la Constanța la Galați circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Sud-peron 12, Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR), Autogara Tomis-Nord.

  • Unde oprește în Galați autocarul care vine din Constanța?

    Autobuzele din Constanța ajung în Galați în stațiile Autogara Metropoli, Hotel Magnus, str. Otelarilor, Spitalul Judetean Galati, Casa de Cultura a Sindicatelor.

  • Când pleacă autocarul din Constanța către Galați?

    Primul autobuz din Constanța pleacă la ora 03:00, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Constanța către Galați?

    Călătoria Constanța-Galați cu autocarul, durează între 3h 15min și 5h 30min.