Plata cash la BILETERIA
Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete Autocar Constanța - Mangalia

05:30
45m
06:15
Trans Polosam
25lei
Detalii
Cursă operată de

Trans Polosam

Circulă începând cu 01.07.2024 .
Cursa se reia in data de 01.07.2024

Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.

  1. 05:30
  2. Autocar Trans Polosam :
    Iasi - Braila - Constanta - Mangalia
  3. 06:15
Durată: 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:45
40m
14:25
Simpa Trans
14lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 13:45
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 14:25
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:15
40m
15:55
Simpa Trans
14lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 15:15
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 15:55
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:45
40m
17:25
Simpa Trans
14lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 16:45
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 17:25
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:15
40m
18:55
Simpa Trans
14lei
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 18:15
  2. Autocar Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 18:55
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:45
30m
20:15
Simpa Trans
14lei
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 19:45
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 20:15
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:15
30m
21:45
Simpa Trans
14lei
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 21:15
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 21:45
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:45
30m
23:15
Simpa Trans
14lei
Detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.

  1. 22:45
  2. Microbuz Simpa Trans :
    Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 23:15
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:00
50m
05:50
Pristyl
-
Detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Circulă începând cu 01.07.2024 .
MOTIVE OPERATIONALE.

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 05:00
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 DARABANI - VAMA VECHE
  3. 05:50
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
1h 00m
07:30
Horas
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Horas

Horas SRL

Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.

  1. 06:30
  2. Midibus Horas :
    Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
  3. 07:30
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:10
1h 00m
10:10
Comanto Trans
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 09:10
  2. Microbuz Comanto Trans :
    Bucuresti- Constanta - Mangalia
  3. 10:10
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:40
1h 00m
11:40
Comanto Trans
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 10:40
  2. Microbuz Comanto Trans :
    Bucuresti- Constanta - Mangalia
  3. 11:40
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:10
1h 00m
13:10
Comanto Trans
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 12:10
  2. Microbuz Comanto Trans :
    Bucuresti- Constanta - Mangalia
  3. 13:10
Durată: 1h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
50m
17:20
Pristyl
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 16:30
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 DARABANI - VAMA VECHE
  3. 17:20
Durată: 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:45
40m
00:25
Comanto Trans
-
Lipsă preț
Detalii
Cursă operată de

Comanto Trans

Comanto 94 SRL

Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.

  1. 23:45
  2. Microbuz Comanto Trans :
    Bucuresti- Constanta - Mangalia
  3. 00:25 +1 zi
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Constanța - Mangalia