Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Nalbant ➞ Băneasa

duminică,
28 mai 2023

02:20
Cursă specială
4h 10m
06:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 02:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 06:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
06:20
Cursă specială
4h 10m
10:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 06:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 10:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
08:20
Cursă specială
4h 10m
12:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 08:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
10:20
Cursă specială
4h 10m
14:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 10:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 14:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
11:50
Cursă specială
4h 10m
16:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 11:50
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 16:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
13:50
Cursă specială
4h 10m
18:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 13:50
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 18:00
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
16:20
Cursă specială
4h 10m
20:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 16:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 20:30
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
20:50
Cursă specială
?
01:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 20:50
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 01:00
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
23:20
Cursă specială
4h 10m
03:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 23:20
    Nalbant Str. Principala
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 4h 10min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
 

Întrebări frecvente despre autocarele Nalbant - Băneasa

  • Cât costă biletul de autocarul Nalbant - Băneasa?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Nalbant la Băneasa este de 170 RON.

  • De unde pleacă autocarul din Nalbant către Băneasa?

    De la Nalbant la Băneasa circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Str. Principala.

  • Unde oprește în Băneasa autocarul care vine din Nalbant?

    Autobuzele din Nalbant ajung în Băneasa în stațiile Aeroportul Baneasa (Aurel Vlaicu).

  • Când pleacă autocarul din Nalbant către Băneasa?

    Primul autobuz din Nalbant pleacă la ora 02:20, iar ultimul pleacă la ora 23:20.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Nalbant către Băneasa?

    Călătoria Nalbant-Băneasa cu autocarul, durează între ? și 4h 10min.