Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tecuci ➞ Constanța

duminică,
25 feb 2024

00:30
4h 30m
05:00
Compania RVG
90lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 00:30
  2. Autocar Compania RVG :
    Suceava - Constanta
  3. 05:00
Durată: 4h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
5h 30m
14:30
Aventin
115lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Aventin

Aventin Trade SRL
  1. 09:00
  2. 2AVR
    Microbuz Aventin :
    2AVR Iasi - Braila
  3. 14:30
Durată: 5h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
5h 00m
16:30
Pristyl
95lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 11:30
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 DARABANI - VAMA VECHE
  3. 16:30
Durată: 5h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:50
5h 20m
18:10
TranSEvren
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TranSEvren

  1. 12:50
  2. SV-R
    Midibus TranSEvren :
    SV-R SUCEAVA - BRAILA - CONSTANTA
  3. 18:10
Durată: 5h 20min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:45
5h 15m
05:00
Pristyl
95lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL

Circulă începând cu 01.04.2024 .
MOTIVE OPERATIONALE.

  1. 23:45
  2. 1
    Autocar Pristyl :
    1 DARABANI - VAMA VECHE
  3. 05:00 +1 zi
Durată: 5h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tecuci - Constanța

  • Care este prețul biletul de autocar de la Tecuci la Constanța?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Tecuci la Constanța este cuprins între 75 și 115 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Tecuci către Constanța?

    De la Tecuci la Constanța circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Tecuci - Gegi SRL, vis-a-vis Autogara Gegi, Statie Peco, Liceul agricol.

  • Unde oprește în Constanța autocarul care vine din Tecuci?

    Autobuzele din Tecuci ajung în Constanța în stațiile Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR).

  • Când pleacă autocarul din Tecuci către Constanța?

    Primul autobuz din Tecuci pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 23:45.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tecuci către Constanța?

    Călătoria Tecuci-Constanța cu autocarul, durează între 4h 30min și 5h 47min.