Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Constanța

00:30
Cursă specială
3h 30m
04:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 00:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 04:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
00:30
Cursă specială
3h 30m
04:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 00:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 04:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
00:30
Cursă specială
3h 30m
04:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 00:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 04:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
3h 30m
05:00
Kirvad Tour
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 01:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 05:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
3h 30m
05:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 01:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 05:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
3h 30m
05:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 01:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 05:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:30
Cursă specială
3h 30m
06:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 02:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 06:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:30
Cursă specială
3h 30m
06:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 02:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 06:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:30
Cursă specială
3h 30m
06:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 02:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 06:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:30
Cursă specială
3h 30m
07:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 03:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 07:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:30
Cursă specială
3h 30m
07:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 03:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 07:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:45
Cursă specială
3h 30m
07:15
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 03:45
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 07:15
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
3h 00m
07:00
Simpa Trans
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
  1. 04:00
  2. Microbuz Simpa Trans :
    (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 07:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:15
Cursă specială
3h 30m
07:45
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 04:15
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 07:45
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:30
Cursă specială
3h 30m
08:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 04:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 08:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
Cursă specială
3h 30m
10:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 06:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 10:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:30
Cursă specială
3h 30m
10:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 06:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 10:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
3h 30m
10:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 07:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 10:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
Cursă specială
3h 30m
11:30
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 08:00
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 11:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
Cursă specială
3h 30m
13:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 09:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 13:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:30
Cursă specială
3h 30m
13:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 09:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 13:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
3h 30m
13:30
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 10:00
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 13:30
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
Cursă specială
3h 30m
14:00
Kirvad Tour
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 10:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 14:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
3h 30m
14:30
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 11:00
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 14:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:30
Cursă specială
3h 30m
15:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 11:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 15:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 30m
15:30
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 12:00
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 15:30
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
3h 30m
16:00
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 12:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 16:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
3h 30m
16:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 13:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 16:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
3h 30m
17:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 13:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 17:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:45
Cursă specială
3h 00m
16:45
Simpa Trans
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
  1. 13:45
  2. Microbuz Simpa Trans :
    (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 16:45
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
3h 30m
17:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 14:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 17:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
3h 30m
17:30
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 14:00
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 17:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
3h 30m
18:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 14:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 18:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
3h 30m
18:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 15:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 18:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
3h 30m
18:30
ALT Transport Persoane
140lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 15:00
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 18:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
1h 45m
16:45
Simpa Trans
120lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL
  1. 15:00
  2. Microbuz Simpa Trans :
    (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 16:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
3h 30m
19:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 16:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 19:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
3h 30m
19:30
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 16:00
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 19:30
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
3h 30m
20:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 16:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 20:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
Cursă specială
3h 30m
20:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 17:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 20:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
Cursă specială
3h 30m
21:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 17:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 21:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
3h 30m
21:30
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 18:00
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 21:30
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
3h 30m
22:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 18:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 22:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
3h 30m
22:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 18:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 22:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:30
Cursă specială
3h 00m
21:30
Simpa Trans
120lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Simpa Trans

SC SIMPA TRANS SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 18:30
  2. Microbuz Simpa Trans :
    (Aeroport) Otopeni - Constanta - Mangalia
  3. 21:30
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
Cursă specială
3h 30m
23:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 19:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 23:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
Cursă specială
3h 30m
23:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 19:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 23:00
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
Cursă specială
3h 30m
23:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 19:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:00
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
3h 30m
00:00
Kirvad Tour
140lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 20:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 00:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
3h 29m
23:59
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 20:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 23:59
Durată: 3h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:00
Cursă specială
3h 30m
00:30
Direct Aeroport CT
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 21:00
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 00:30 +1 zi
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
3h 30m
01:00
Kirvad Tour
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 21:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
3h 30m
01:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 21:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 01:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
Cursă specială
3h 30m
02:00
Kirvad Tour
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 22:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
Cursă specială
3h 30m
02:00
Direct Aeroport CT
140lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Direct Aeroport CT

Metropolitan Global Logistics SRL
  1. 22:30
  2. OTP-CT
    Microbuz Direct Aeroport CT :
    OTP-CT Aeroport Otopeni - Constanta
  3. 02:00 +1 zi
    Constanța Gara CFR Constanta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
Cursă specială
3h 30m
02:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 22:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 02:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:30
Cursă specială
3h 30m
03:00
Kirvad Tour
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 23:30
  2. K2
    Autocar Kirvad Tour :
    K2 Otopeni - Constanta
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:30
Cursă specială
3h 30m
03:00
ALT Transport Persoane
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

ALT Transport Persoane

SC Auto Lux Trading SRL
  1. 23:30
  2. OTP
    Microbuz ALT Transport Persoane :
    OTP RETUR Transfer Constanta - Aeroport Otopeni
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Constanța