Mersul autobuzelor în Aeroport Otopeni Ilfov, Romania

Plecări din Aeroport Otopeni

Ora Către
00:00 STB București
00:01 STB București
00:05 Buzău Ianca Brăila Galați
00:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Fetești Cernavodă Eforie Sud Năvodari Corbu Medgidia Tuzla Constanța Costinești Săcele 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Chișinău
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Poiana Fetești Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Techirghiol Cumpăna Neptun Ovidiu Drajna Lazu Jupiter Movilița Poiana Topraisar Fetești Agigea Saturn Cernavodă Amzacea Lumina Limanu Mamaia 2 Mai Eforie Nord Mamaia Sat Făclia Comana Năvodari Eforie Sud Mircea Vodă Negru Vodă Vama Veche Satu Nou Corbu Tuzla Costinești Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Hărman Sfântu-Gheorghe Cristian Făgăraș Feldioara Săcele Codlea Ghimbav Zărnești Sînpetru Stupini Râşnov Poiana Brașov Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Sînpetru Tărlungeni Vulcan Ghimbav Cristian Stupini Râşnov Prejmer Ploiești Codlea Bod Câmpina Zărnești Hălchiu Vama Buzăului Hărman Întorsura Buzăului Feldioara Comarnic Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Azuga Coșeni Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Comarnic Sînpetru Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
Fetești Movilița Cumpăna Palazu Mare Agigea Cernavodă Ovidiu Topraisar Lumina Amzacea Techirghiol Eforie Nord Satu Nou Comana Năvodari Eforie Sud Corbu Chirnogeni Medgidia Negru Vodă Săcele Castelu Tuzla Costinești Cotu Văii Poarta Albă Albești 23 August Murfatlar Valu lui Traian Moșneni Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Techirghiol Cumpăna Lazu Palazu Mare Fetești Mamaia Agigea Ovidiu Mamaia Sat Movilița Năvodari Topraisar Cernavodă Lumina Amzacea Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Ștefan cel Mare Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
00:31 STB București
01:00 Buzău Ianca Brăila Galați
STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
01:01 STB București
01:15 Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Metropolitan Transfer Aeroport Palazu Mare Cogealac Movilița Cumpăna Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Comana Lumina Fetești Eforie Nord Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Corbu Tuzla Medgidia Negru Vodă Costinești Cotu Văii Constanța Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Scornicești Slatina Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Drajna Ovidiu Neptun Cumpăna Techirghiol Jupiter Lazu Poiana Movilița Agigea Topraisar Saturn Fetești Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Lumina 2 Mai Mamaia Sat Comana Făclia Eforie Nord Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Cumpăna Fetești Palazu Mare Agigea Ovidiu Cernavodă Lumina Techirghiol Satu Nou Eforie Nord Năvodari Eforie Sud Medgidia Corbu Săcele Castelu Tuzla Costinești Poarta Albă 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
01:31 STB București
02:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Poiana Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
STB București
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Techirghiol Palazu Mare Lazu Fetești Mamaia Cumpăna Agigea Mamaia Sat Movilița Ovidiu Cernavodă Năvodari Topraisar Lumina Ștefan cel Mare Mihail Kogălniceanu Amzacea Eforie Nord Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
02:01 STB București
02:10 Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
02:15 Premier Tour Constanța
02:30 Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Palazu Mare Cogealac Movilița Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Lumina Comana Eforie Nord Fetești Eforie Sud Năvodari Cernavodă Chirnogeni Medgidia Negru Vodă Corbu Tuzla Săcele Costinești Constanța Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cumpăna Drajna Neptun Ovidiu Techirghiol Lazu Poiana Jupiter Movilița Topraisar Agigea Saturn Fetești Cernavodă Mamaia Lumina Limanu Amzacea 2 Mai Eforie Nord Comana Mamaia Sat Făclia Eforie Sud Năvodari Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Chișinău
Tărlungeni Ghimbav Sînpetru Cristian Vulcan Prejmer Râşnov Bod Codlea Ploiești Câmpina Zărnești Vlădeni Hălchiu Perșani Ozun Hărman Feldioara Comarnic Șercaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Bușteni Moacșa Mândra Chichiș Coșeni Reci (Ram. Petrom) Azuga Făgăraș Chilieni Brateș Predeal Săcele Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Brașov Covasna Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Palazu Mare Movilița Cumpăna Fetești Topraisar Agigea Cernavodă Ovidiu Amzacea Techirghiol Lumina Satu Nou Comana Eforie Nord Năvodari Corbu Eforie Sud Medgidia Chirnogeni Negru Vodă Tuzla Săcele Castelu Costinești Cotu Văii Poarta Albă Murfatlar Albești 23 August Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
02:31 STB București
03:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
03:01 STB București
03:20 Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle
03:25 Chișinău
03:30 Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Ovidiu Corbu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cumpăna Drajna Ovidiu Neptun Techirghiol Movilița Lazu Poiana Jupiter Fetești Topraisar Saturn Agigea Lumina Cernavodă Limanu Mamaia Amzacea Mamaia Sat Comana 2 Mai Eforie Nord Făclia Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Stupini Ghimbav Sfântu-Gheorghe Făgăraș Poiana Brașov Săcele Zărnești Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Premier Tour Constanța
STB București
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Târgu-Mureș Brașov Aeroport Târgu Mureș Turda Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
03:31 STB București
03:45 Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Topraisar Agigea Amzacea Ovidiu Techirghiol Lumina Eforie Nord Fetești Comana Eforie Sud Cernavodă Chirnogeni Năvodari Negru Vodă Tuzla Corbu Medgidia Săcele Costinești Cotu Văii Constanța Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Stupini Tărlungeni Vulcan Ghimbav Sînpetru Cristian Râşnov Bod Ploiești Prejmer Codlea Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Vlădeni Câmpina Perșani Hărman Întorsura Buzăului Feldioara Comarnic Sinaia Șercaia Lunca Câlnicului Bușteni Chichiș Mândra Făgăraș Coșeni Azuga Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Fetești Cumpăna Movilița Palazu Mare Ovidiu Cernavodă Agigea Topraisar Amzacea Lumina Techirghiol Eforie Nord Comana Satu Nou Năvodari Corbu Chirnogeni Eforie Sud Medgidia Săcele Negru Vodă Castelu Tuzla Poarta Albă Cotu Văii Costinești 23 August Albești Murfatlar Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
04:00 Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Ianca Plopu Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Scornicești Strehaia Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari
Buzău Ianca Brăila Galați
Sir Trans Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
STB București
Techirghiol Fetești Cumpăna Lazu Mamaia Palazu Mare Movilița Agigea Mamaia Sat Ovidiu Năvodari Lumina Topraisar Cernavodă Mihail Kogălniceanu Amzacea Ștefan cel Mare Eforie Nord Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia 2 Mai Constanța Vama Veche
04:01 STB București
04:15 Neptun Drajna Techirghiol Cumpăna Ovidiu Lazu Poiana Movilița Jupiter Saturn Fetești Agigea Topraisar Cernavodă Limanu Mamaia Lumina Amzacea Făclia Mamaia Sat Comana Eforie Nord 2 Mai Negru Vodă Eforie Sud Năvodari Mircea Vodă Vama Veche Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc
Premier Tour Constanța
04:30 Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Regal Trans Chișinău
STB București
04:31 STB București
04:45 Brăila Galați
05:00 STB București
Antalya
05:01 STB București
05:15 Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc
05:30 Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava
Sfântu-Gheorghe Săcele Zărnești Stupini Ghimbav Poiana Brașov Făgăraș Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Comarnic Sînpetru Sinaia Sfântu-Gheorghe Bușteni Azuga Predeal Brașov
05:31 STB București
05:40 Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport
06:00 Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
București
Cristian Stupini Vulcan Ghimbav Codlea Ploiești Râşnov Zărnești Câmpina Ozun Comarnic Hărman Sinaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Bușteni Chichiș Moacșa Reci (Ram. Petrom) Azuga Coșeni Predeal Chilieni Brateș Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Brașov Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
06:01 STB București
06:15 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Horia Roman Moțca Târgu Neamț Cristești Fălticeni Suceava Dumbrăveni Vlădeni Baisa Hudum Botoșani
06:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Metropolitan Transfer Aeroport Cogealac Movilița Cumpăna Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Comana Lumina Eforie Nord Fetești Năvodari Chirnogeni Cernavodă Eforie Sud Medgidia Tuzla Negru Vodă Corbu Săcele Constanța Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Lazu Neptun Drajna Techirghiol Ovidiu Cumpăna Movilița Agigea Jupiter Poiana Fetești Topraisar Saturn Mamaia Lumina Limanu Cernavodă Amzacea Făclia Comana 2 Mai Mamaia Sat Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
STB București
Palazu Mare Cumpăna Fetești Movilița Agigea Ovidiu Topraisar Cernavodă Amzacea Lumina Techirghiol Satu Nou Comana Năvodari Eforie Nord Chirnogeni Eforie Sud Corbu Medgidia Negru Vodă Tuzla Săcele Castelu Poarta Albă Costinești Cotu Văii Murfatlar 23 August Albești Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
06:31 STB București
07:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Poiana Fetești Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
07:01 STB București
07:30 Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Poiana Brașov Făgăraș Sfântu-Gheorghe Săcele Ghimbav Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
07:31 STB București
08:00 Ovidiu Neptun Lazu Cumpăna Techirghiol Drajna Movilița Poiana Jupiter Agigea Fetești Topraisar Saturn Limanu Cernavodă Amzacea Mamaia Lumina Comana Făclia Mamaia Sat 2 Mai Năvodari Vama Veche Negru Vodă Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Mamaia Lazu Cumpăna Techirghiol Palazu Mare Fetești Movilița Ovidiu Mamaia Sat Agigea Lumina Cernavodă Năvodari Topraisar Eforie Nord Ștefan cel Mare Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian Constanța 2 Mai Vama Veche
08:01 STB București
08:30 STB București
08:31 STB București
09:00 Chișinău
STB București
09:01 STB București
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
09:30 Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Neptun Techirghiol Ovidiu Cumpăna Drajna Lazu Agigea Jupiter Movilița Poiana Fetești Topraisar Saturn Amzacea Lumina Mamaia Cernavodă Limanu 2 Mai Făclia Comana Mamaia Sat Vama Veche Negru Vodă Mircea Vodă Năvodari Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
09:31 STB București
10:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Metropolitan Transfer Aeroport Cogealac Fetești Cernavodă Medgidia Constanța
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
STB București
Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Fetești Movilița Cumpăna Palazu Mare Ovidiu Cernavodă Agigea Topraisar Techirghiol Amzacea Lumina Eforie Nord Năvodari Comana Satu Nou Eforie Sud Medgidia Corbu Chirnogeni Tuzla Săcele Negru Vodă Castelu Poarta Albă Costinești Cotu Văii Albești 23 August Murfatlar Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
10:01 STB București
10:25 Chișinău
10:30 Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Ghimbav Făgăraș Poiana Brașov Săcele Stupini Zărnești Sfântu-Gheorghe Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
STB București
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
10:31 STB București
11:00 Techirghiol Ovidiu Drajna Cumpăna Neptun Lazu Jupiter Agigea Poiana Movilița Fetești Topraisar Saturn Amzacea Cernavodă Lumina Limanu Mamaia 2 Mai Făclia Mamaia Sat Comana Vama Veche Negru Vodă Năvodari Mircea Vodă Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Cristian Vulcan Stupini Ghimbav Codlea Râşnov Vlădeni Zărnești Ozun Hărman Perșani Șercaia Lunca Câlnicului Sântionlunca Mândra Chichiș Moacșa Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brașov Făgăraș Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Vulcan Ghimbav Cristian Codlea Râşnov Ploiești Câmpina Vlădeni Zărnești Ozun Comarnic Perșani Hărman Sântionlunca Șercaia Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Mândra Moacșa Chichiș Reci (Ram. Petrom) Azuga Coșeni Făgăraș Brateș Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Brașov Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău
Fetești Cernavodă Ștefan cel Mare Saligny Mircea Vodă Satu Nou Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
11:01 STB București
11:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:31 STB București
12:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mega Travel Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Piatra Neamț
STB București
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
12:01 STB București
12:30 Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Fetești Comana Cernavodă Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Corbu Negru Vodă Tuzla Medgidia Constanța Costinești Săcele Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Cumpăna Lazu Ovidiu Drajna Neptun Techirghiol Poiana Jupiter Movilița Agigea Topraisar Saturn Fetești Amzacea Lumina Mamaia Cernavodă Limanu 2 Mai Mamaia Sat Făclia Comana Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
Stupini Cristian Vulcan Râşnov Zărnești Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Brașov Coșeni Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Codlea Râşnov Ploiești Câmpina Zărnești Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Bușteni Azuga Coșeni Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc
STB București
Movilița Palazu Mare Fetești Cumpăna Topraisar Ovidiu Cernavodă Agigea Techirghiol Lumina Amzacea Satu Nou Eforie Nord Comana Năvodari Chirnogeni Corbu Medgidia Eforie Sud Tuzla Săcele Negru Vodă Castelu Cotu Văii Poarta Albă Costinești Murfatlar Albești 23 August Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
12:31 STB București
13:00 Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Chișinău
Stupini Sfântu-Gheorghe Făgăraș Zărnești Săcele Poiana Brașov Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău
Mamaia Lazu Fetești Palazu Mare Techirghiol Cumpăna Ovidiu Movilița Mamaia Sat Agigea Năvodari Cernavodă Lumina Topraisar Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Amzacea Ștefan cel Mare Saligny Comana Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
13:01 STB București
13:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Cogealac Movilița Palazu Mare Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Eforie Nord Lumina Comana Fetești Chirnogeni Eforie Sud Cernavodă Năvodari Corbu Negru Vodă Medgidia Tuzla Constanța Săcele Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cristian Ghimbav Tărlungeni Stupini Vulcan Sînpetru Prejmer Râşnov Bod Codlea Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Perșani Hărman Întorsura Buzăului Ozun Feldioara Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Moacșa Chichiș Mândra Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brașov Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Ghimbav Sînpetru Vulcan Stupini Cristian Tărlungeni Ploiești Prejmer Codlea Bod Râşnov Câmpina Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Vlădeni Feldioara Comarnic Perșani Ozun Hărman Întorsura Buzăului Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Șercaia Moacșa Chichiș Mândra Bușteni Coșeni Făgăraș Azuga Reci (Ram. Petrom) Brateș Predeal Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Săcele Bodoc Brașov Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Movilița Cumpăna Fetești Palazu Mare Cernavodă Topraisar Ovidiu Agigea Lumina Amzacea Techirghiol Năvodari Satu Nou Eforie Nord Comana Chirnogeni Medgidia Eforie Sud Corbu Castelu Săcele Tuzla Negru Vodă Costinești Cotu Văii Poarta Albă Murfatlar 23 August Albești Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
13:31 STB București
13:45 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
14:00 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Ovidiu Corbu Techirghiol Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Ovidiu Cumpăna Neptun Drajna Techirghiol Lazu Movilița Poiana Jupiter Agigea Topraisar Saturn Fetești Mamaia Limanu Cernavodă Amzacea Lumina Făclia Comana Mamaia Sat Eforie Nord 2 Mai Mircea Vodă Vama Veche Negru Vodă Eforie Sud Năvodari Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Târgu-Mureș Aeroport Târgu Mureș Brașov Turda Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
14:01 STB București
14:20 Miercurea-Ciuc Gheorgheni Toplița Borsec Tulgheș Grințieș Poiana Largului Borca Broșteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Câmpulung Moldovenesc
14:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Metropolitan Transfer Aeroport Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Palazu Mare Topraisar Ovidiu Amzacea Techirghiol Fetești Lumina Comana Eforie Nord Eforie Sud Chirnogeni Cernavodă Năvodari Negru Vodă Corbu Medgidia Tuzla Cotu Văii Săcele Constanța Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Făgăraș Săcele Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu
Stupini Ghimbav Vulcan Cristian Râşnov Codlea Zărnești Ozun Hărman Sântionlunca Lunca Câlnicului Chichiș Moacșa Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brașov Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Stupini Ghimbav Vulcan Cristian Codlea Râşnov Ploiești Câmpina Zărnești Hărman Ozun Comarnic Sântionlunca Sinaia Lunca Câlnicului Chichiș Moacșa Bușteni Reci (Ram. Petrom) Azuga Coșeni Brateș Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Covasna Bodoc Brașov Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Cumpăna Fetești Palazu Mare Movilița Topraisar Agigea Ovidiu Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Satu Nou Comana Năvodari Eforie Nord Chirnogeni Eforie Sud Corbu Medgidia Săcele Castelu Negru Vodă Tuzla Cotu Văii Poarta Albă Costinești Murfatlar Albești 23 August Moșneni Valu lui Traian Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Fetești Lazu Techirghiol Mamaia Cumpăna Palazu Mare Agigea Movilița Ovidiu Mamaia Sat Topraisar Lumina Năvodari Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Amzacea Mihail Kogălniceanu Saligny Comana Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Valu lui Traian Mangalia 2 Mai Constanța Vama Veche
14:31 STB București
14:50 Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău
15:00 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Techirghiol Cumpăna Ovidiu Neptun Drajna Lazu Poiana Movilița Jupiter Topraisar Saturn Fetești Agigea Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Limanu Eforie Nord Comana Mamaia Sat 2 Mai Făclia Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Năvodari Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
15:01 STB București
15:30 Pitești Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Buzău Ianca Brăila Galați
Vulcan Tărlungeni Stupini Sînpetru Cristian Ghimbav Râşnov Bod Prejmer Codlea Vlădeni Zărnești Hălchiu Vama Buzăului Întorsura Buzăului Hărman Feldioara Ozun Perșani Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Chichiș Mândra Moacșa Reci (Ram. Petrom) Brașov Coșeni Făgăraș Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Ghimbav Cristian Vulcan Tărlungeni Sînpetru Stupini Ploiești Bod Codlea Prejmer Râşnov Hălchiu Vama Buzăului Câmpina Zărnești Vlădeni Perșani Hărman Întorsura Buzăului Ozun Comarnic Feldioara Sântionlunca Lunca Câlnicului Șercaia Sinaia Mândra Bușteni Chichiș Moacșa Făgăraș Azuga Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Brașov Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Mamaia Cumpăna Lazu Palazu Mare Techirghiol Fetești Agigea Ovidiu Movilița Mamaia Sat Cernavodă Lumina Topraisar Năvodari Ștefan cel Mare Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Saligny Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Valu lui Traian Mangalia 2 Mai Constanța Vama Veche
15:31 STB București
15:45 Chișinău
16:00 Metropolitan Transfer Aeroport Palazu Mare Cumpăna Agigea Techirghiol Ovidiu Lumina Eforie Nord Fetești Eforie Sud Cernavodă Năvodari Tuzla Corbu Medgidia Constanța Săcele Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Săcele Stupini Sfântu-Gheorghe Zărnești Făgăraș Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Comarnic Sînpetru Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Cumpăna Fetești Palazu Mare Movilița Topraisar Ovidiu Agigea Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Eforie Nord Satu Nou Comana Năvodari Medgidia Chirnogeni Corbu Eforie Sud Săcele Negru Vodă Castelu Tuzla Poarta Albă Costinești Cotu Văii Murfatlar 23 August Albești Valu lui Traian Moșneni Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
16:01 STB București
16:15 Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Țăndărei Giurgeni Hârșova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
16:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Buzău Ianca Brăila Galați
Fălești Bălți
Neptun Cumpăna Ovidiu Techirghiol Drajna Movilița Lazu Poiana Jupiter Agigea Saturn Fetești Topraisar Lumina Limanu Mamaia Amzacea Cernavodă Mamaia Sat Comana Făclia 2 Mai Eforie Nord Negru Vodă Mircea Vodă Vama Veche Eforie Sud Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași
Premier Tour Constanța
STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
16:31 STB București
17:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Corbu Techirghiol Ovidiu Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Cristian Stupini Ghimbav Vulcan Râşnov Ploiești Codlea Câmpina Zărnești Hărman Comarnic Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Bușteni Coșeni Azuga Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Bodoc Brașov Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
București
Cumpăna Mamaia Fetești Lazu Techirghiol Agigea Movilița Mamaia Sat Topraisar Cernavodă Năvodari Ștefan cel Mare Eforie Nord Amzacea Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Satu Nou Eforie Sud Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă 23 August Murfatlar Mangalia Valu lui Traian Constanța 2 Mai Vama Veche
17:01 STB București
17:30 Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cernauti Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Rădăuți Siret
Drajna Cumpăna Techirghiol Neptun Ovidiu Lazu Movilița Poiana Jupiter Saturn Agigea Fetești Topraisar Mamaia Amzacea Lumina Cernavodă Limanu Comana Eforie Nord 2 Mai Făclia Mamaia Sat Eforie Sud Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Fălticeni Suceava
Premier Tour Constanța
STB București
17:31 STB București
18:00 Buzău Ianca Brăila Galați
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
18:01 STB București
18:30 Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Metropolitan Transfer Aeroport Palazu Mare Movilița Cumpăna Cogealac Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Fetești Lumina Comana Năvodari Cernavodă Chirnogeni Eforie Sud Corbu Negru Vodă Tuzla Medgidia Cotu Văii Constanța Costinești Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Drajna Techirghiol Ovidiu Cumpăna Neptun Movilița Jupiter Lazu Poiana Saturn Agigea Topraisar Fetești Lumina Amzacea Mamaia Limanu Cernavodă Comana Mamaia Sat 2 Mai Făclia Eforie Nord Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Negru Vodă Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Ghimbav Făgăraș Sfântu-Gheorghe Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Buzău Ianca Brăila Galați
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Premier Tour Constanța
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Sînpetru Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Movilița Cumpăna Palazu Mare Fetești Ovidiu Topraisar Agigea Cernavodă Techirghiol Amzacea Lumina Comana Eforie Nord Năvodari Satu Nou Medgidia Corbu Chirnogeni Eforie Sud Săcele Castelu Negru Vodă Tuzla Poarta Albă Costinești Cotu Văii Albești Murfatlar 23 August Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Fetești Mamaia Cumpăna Lazu Techirghiol Agigea Movilița Mamaia Sat Cernavodă Topraisar Năvodari Amzacea Ștefan cel Mare Eforie Nord Comana Saligny Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
18:31 STB București
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani
Chișinău
STB București
19:01 STB București
19:30 Pașcani
Metropolitan Transfer Aeroport Cogealac Palazu Mare Movilița Cumpăna Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Comana Lumina Eforie Nord Fetești Chirnogeni Eforie Sud Cernavodă Năvodari Tuzla Medgidia Negru Vodă Corbu Săcele Constanța Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Filiași Pitești Scornicești Strehaia Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Poiana Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Cumpăna Ovidiu Drajna Techirghiol Neptun Lazu Jupiter Poiana Movilița Saturn Topraisar Agigea Fetești Cernavodă Amzacea Limanu Lumina Eforie Nord 2 Mai Făclia Comana Eforie Sud Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Negru Vodă Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Vulcan Tărlungeni Stupini Cristian Sînpetru Ghimbav Codlea Râşnov Prejmer Ploiești Bod Câmpina Zărnești Hălchiu Vlădeni Vama Buzăului Comarnic Ozun Întorsura Buzăului Hărman Perșani Feldioara Sântionlunca Șercaia Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Mândra Moacșa Bușteni Azuga Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Coșeni Brateș Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Brașov Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Cumpăna Fetești Movilița Palazu Mare Topraisar Agigea Ovidiu Cernavodă Lumina Amzacea Techirghiol Eforie Nord Comana Năvodari Satu Nou Medgidia Eforie Sud Corbu Chirnogeni Castelu Săcele Tuzla Negru Vodă Cotu Văii Poarta Albă Costinești 23 August Albești Murfatlar Valu lui Traian Moșneni Constanța Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
19:31 STB București
19:45 Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
20:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Sfântu-Gheorghe Făgăraș Ghimbav Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
STB București
Sînpetru Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
20:01 STB București
20:15 Fălești Bălți
Fălești Bălți
Bacău Roman Târgu Frumos Iași Iași Aeroport
20:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Poiana Fetești Movilița Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Techirghiol Drajna Neptun Cumpăna Ovidiu Poiana Lazu Jupiter Movilița Agigea Saturn Topraisar Fetești Limanu Cernavodă Amzacea Mamaia Lumina 2 Mai Făclia Comana Eforie Nord Mamaia Sat Năvodari Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Vama Veche Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Huși
STB București
20:31 Chișinău
STB București
21:00 Metropolitan Transfer Aeroport Fetești Cernavodă Medgidia Constanța
Buzău Ianca Brăila Galați
Chișinău
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Sălcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Ploiești Râşnov Codlea Câmpina Zărnești Comarnic Hărman Ozun Sinaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Chichiș Bușteni Moacșa Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Predeal Brateș Chilieni Pachia Sfântu-Gheorghe Săcele Bodoc Covasna Brașov Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Palazu Mare Fetești Cernavodă Ovidiu Lumina Năvodari Satu Nou Medgidia Corbu Castelu Săcele Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
21:01 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
STB București
21:30 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Neptun Drajna Techirghiol Cumpăna Ovidiu Movilița Poiana Lazu Jupiter Fetești Agigea Topraisar Saturn Mamaia Cernavodă Limanu Amzacea Lumina Comana 2 Mai Mamaia Sat Eforie Nord Făclia Năvodari Eforie Sud Mircea Vodă Vama Veche Negru Vodă Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Făgăraș Sfântu-Gheorghe Ghimbav Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Premier Tour Constanța
STB București
Sînpetru Comarnic Sfântu-Gheorghe Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Techirghiol Mamaia Cumpăna Palazu Mare Fetești Lazu Movilița Mamaia Sat Ovidiu Agigea Năvodari Cernavodă Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Eforie Nord Ștefan cel Mare Amzacea Comana Saligny Negru Vodă Mircea Vodă Satu Nou Eforie Sud Tuzla Medgidia Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Mangalia Valu lui Traian 2 Mai Constanța Vama Veche
21:31 STB București
22:00 STB București
Constanța Techirghiol Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Jupiter Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
22:01 STB București
22:15 Chișinău
Focșani Bârlad Huși
22:30 Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui
Metropolitan Transfer Aeroport Palazu Mare Cogealac Cumpăna Movilița Agigea Topraisar Ovidiu Amzacea Techirghiol Fetești Comana Lumina Eforie Nord Eforie Sud Cernavodă Chirnogeni Năvodari Negru Vodă Corbu Tuzla Medgidia Constanța Cotu Văii Săcele Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Buzău Ianca Brăila Galați
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc
Techirghiol Drajna Neptun Ovidiu Cumpăna Movilița Lazu Jupiter Poiana Fetești Topraisar Agigea Saturn Lumina Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Făclia Comana 2 Mai Mamaia Sat Eforie Nord Eforie Sud Mircea Vodă Vama Veche Negru Vodă Năvodari Corbu Satu Nou Tuzla Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Ghimbav Făgăraș Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman
Buzău Ianca Brăila Galați
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași
Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu
Sînpetru Tărlungeni Stupini Ghimbav Vulcan Cristian Codlea Râşnov Ploiești Bod Prejmer Vama Buzăului Vlădeni Zărnești Câmpina Hălchiu Comarnic Feldioara Întorsura Buzăului Ozun Perșani Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Șercaia Mândra Bușteni Chichiș Moacșa Azuga Coșeni Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Chilieni Brateș Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Pachia Brașov Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița
Premier Tour Constanța
STB București
Movilița Cumpăna Fetești Palazu Mare Agigea Cernavodă Ovidiu Topraisar Lumina Amzacea Techirghiol Comana Satu Nou Eforie Nord Năvodari Eforie Sud Medgidia Corbu Chirnogeni Castelu Tuzla Săcele Negru Vodă Cotu Văii Costinești Poarta Albă Murfatlar Albești 23 August Moșneni Valu lui Traian Dulcești Constanța Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche
Lazu Palazu Mare Cumpăna Techirghiol Fetești Mamaia Movilița Mamaia Sat Agigea Ovidiu Năvodari Lumina Cernavodă Topraisar Ștefan cel Mare Eforie Nord Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Saligny Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Satu Nou Medgidia Tuzla Castelu Poarta Albă Murfatlar 23 August Valu lui Traian Mangalia Constanța 2 Mai Vama Veche
22:31 STB București
22:40 Sculeni Fălești Bălți
Brașov Târgu Secuiesc Onești Bacău Roman Târgu Frumos Iași
22:45 Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani
Unibus Ruse Pleven Sofia Salonic Kateríni Lárisa Volos Lamía Athens Pireas
23:00 Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați
Filiași Pitești Scornicești Strehaia Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova
Buzău Ianca Brăila Galați
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Enisala Saraiu Sălcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
STB București
Babadag Slobozia Țăndărei Hârșova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:01 STB București
23:30 Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu
Cumpăna Ovidiu Techirghiol Drajna Neptun Jupiter Poiana Lazu Movilița Fetești Agigea Topraisar Saturn Cernavodă Amzacea Mamaia Limanu Lumina Făclia 2 Mai Eforie Nord Comana Mamaia Sat Vama Veche Năvodari Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța
Premier Tour Constanța
STB București
Chișinău Orhei Sîngerei Edineț
23:31 STB București