Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Otopeni Aeroport ➞ Tulcea

duminică,
3 mar 2024

01:15
Cursă specială
4h 00m
05:15
Kirvad Tour
150lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 01:15
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 05:15
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:45
Cursă specială
4h 00m
07:45
Kirvad Tour
150lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 03:45
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 07:45
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
Kirvad Tour
150lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 07:00
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
4h 00m
15:00
Kirvad Tour
150lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 11:00
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 15:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
Cursă specială
4h 00m
18:00
Kirvad Tour
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 14:00
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 18:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:15
Cursă specială
4h 00m
20:15
Kirvad Tour
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 16:15
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 20:15
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
4h 00m
22:00
Kirvad Tour
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 18:00
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 22:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
4h 00m
00:30
Kirvad Tour
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 20:30
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:00
Cursă specială
4h 00m
03:00
Kirvad Tour
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kirvad Tour

Kirvad Tour SRL
  1. 23:00
  2. K4
    Autocar Kirvad Tour :
    K4 Otopeni - Tulcea
  3. 03:00 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Otopeni Aeroport - Tulcea

  • Care este prețul biletul de autocar de la Otopeni Aeroport la Tulcea?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Tulcea este de 150 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Tulcea?

    De la Otopeni Aeroport la Tulcea circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda, Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

  • Unde oprește în Tulcea autocarul care vine din Otopeni Aeroport?

    Autobuzele din Otopeni Aeroport ajung în Tulcea în stațiile parcare COMPLEX PELICAN, Parcare Hotel Egreta.

  • Când pleacă autocarul din Otopeni Aeroport către Tulcea?

    Primul autobuz din Otopeni Aeroport pleacă la ora 01:15, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Otopeni Aeroport către Tulcea?

    Călătoria cu autocarul de la Otopeni Aeroport la Tulcea, durează 4h 00min.