Mersul autobuzelor în Aeroport Otopeni Ilfov, Romania

Sosiri în Aeroport Otopeni

De la Ora
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Lumina Comana Mamaia Limanu Poiana Amzacea Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Ovidiu Mangalia Movilița Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 00:00
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Premier Tour Constanța
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 00:06
STB București 00:09
Chișinău 00:15
Vulcan Cernat Turia Râşnov Stupini Toplița Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Sânsimion Covasna Ghimbav Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești 00:20
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 00:30
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Corbu Dulcești Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Sir Trans Constanța
Săcele Constanța Moșneni Dulcești Valu lui Traian Corbu Murfatlar Pecineaga Năvodari Poarta Albă Vama Veche Lumina Castelu Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Medgidia Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 00:36
STB București 00:39
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 00:45
Vulcan Cernat Râşnov Turia Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Sânzieni Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Bălan Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 00:50
Tulcea Babadag Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia 01:00
STB București 01:06
STB București 01:09
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 01:15
Galați Brăila Ianca Buzău 01:30
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Corbu Vama Veche Negru Vodă Comana 2 Mai Năvodari Constanța Limanu Valu lui Traian Amzacea Lumina Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Saturn Mamaia Movilița Jupiter Poiana Ovidiu Poarta Albă Neptun Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna
Galați Brăila Ianca Buzău
Premier Tour Constanța
Antalya
Constanța Mihail Kogălniceanu Năvodari Cumpăna Negru Vodă Lumina Valu lui Traian Mamaia Sat Comana Mamaia Amzacea Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Palazu Mare Topraisar Castelu Vama Veche Movilița Techirghiol Medgidia 2 Mai Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Eforie Sud Fetești Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 01:36
STB București 01:39
Codlea Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Zărnești Poiana Brașov Sînpetru Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 01:50
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Limanu Lumina Comana Mamaia Poiana Amzacea Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Movilița Ovidiu Murfatlar Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 02:00
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 02:06
STB București 02:09
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Moșneni Dulcești Corbu Pecineaga Năvodari Lumina Vama Veche 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești 02:30
Chișinău
Galați Brăila Urziceni
Constanța Moșneni Săcele Corbu Valu lui Traian Dulcești Murfatlar Pecineaga Năvodari Poarta Albă Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Castelu Palazu Mare Medgidia Limanu Mangalia Satu Nou Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Chișinău Hîncești Leova Cantemir Cahul
STB București 02:36
STB București 02:39
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă 03:00
Tulcea Babadag Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
STB București 03:06
STB București 03:09
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 03:15
Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Stupini Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 03:20
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești 03:25
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 03:30
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia
Zărnești Vulcan Cernat Feldioara Făgăraș Întorsura Buzăului Hălchiu Vama Buzăului Turia Râşnov Mândra Toplița Sânzieni Prejmer Șercaia Cristian Odorheiu Secuiesc Bod Gheorgheni Târgu Secuiesc Perșani Sînpetru Tărlungeni Bălan Catalina Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești
Premier Tour Constanța
STB București 03:36
STB București 03:39
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 03:45
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 04:00
Simpa Trans Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Moșneni Albești Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Limanu Comana Lumina Mamaia Amzacea Poiana 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Movilița Murfatlar Ovidiu Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Bălți Fălești Sculeni
Corbu Negru Vodă Vama Veche Comana Constanța Năvodari 2 Mai Valu lui Traian Limanu Amzacea Saturn Mamaia Sat Topraisar Murfatlar Lumina Movilița Jupiter Poiana Mamaia Poarta Albă Ovidiu Techirghiol Neptun Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Galați Brăila Ianca Buzău
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Turda Aeroport Târgu Mureș Târgu-Mureș
Constanța
Săcele Moșneni Constanța Valu lui Traian Dulcești Corbu Năvodari Pecineaga Murfatlar Lumina Vama Veche Poarta Albă 2 Mai Castelu Ovidiu Medgidia Palazu Mare Limanu Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Mihail Kogălniceanu Năvodari Cumpăna Negru Vodă Constanța Valu lui Traian Lumina Mamaia Sat Comana Mamaia Amzacea Murfatlar Ovidiu Palazu Mare Topraisar Poarta Albă Castelu Movilița Vama Veche Medgidia Techirghiol 2 Mai Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 04:06
STB București 04:09
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești 04:15
Vulcan Râşnov Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 04:20
Bălți Fălești 04:30
Vulcan Toplița Stupini Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești
Bălți Fălești
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Focșani Râmnicu Sărat
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 04:36
STB București 04:39
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău 04:45
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 04:50
Chișinău 04:55
Galați Brăila Ianca Buzău 05:00
Huși
Premier Tour Constanța
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 05:06
STB București 05:09
Chișinău 05:15
Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Ghimbav Sînpetru Săcele Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 05:20
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 05:30
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Moșneni Albești Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Mamaia Limanu Comana Lumina Amzacea Poiana Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Ovidiu Mangalia Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Corbu Negru Vodă Vama Veche Comana Năvodari 2 Mai Constanța Limanu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Topraisar Lumina Mamaia Sat Saturn Movilița Mamaia Jupiter Poiana Poarta Albă Techirghiol Neptun Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Săcele Moșneni Albești Constanța Cotu Văii Dulcești Corbu Valu lui Traian Pecineaga Murfatlar Năvodari Negru Vodă Vama Veche Lumina Chirnogeni Poarta Albă Ovidiu Comana 2 Mai Castelu Limanu Palazu Mare Medgidia Amzacea Mangalia Topraisar Satu Nou Movilița Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Mihail Kogălniceanu Constanța Cumpăna Negru Vodă Năvodari Mamaia Sat Lumina Comana Valu lui Traian Amzacea Mamaia Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Topraisar Palazu Mare Vama Veche Movilița Castelu 2 Mai Techirghiol Medgidia Satu Nou Mangalia 23 August Mircea Vodă Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 05:36
STB București 05:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 05:45
Huși Bârlad Focșani
Unibus Pireas Athens Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Sofia Pleven Ruse
Chișinău 05:50
Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Feldioara Hălchiu Toplița Mândra Râşnov Vama Buzăului Stupini Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Bod Tărlungeni Perșani Sînpetru Gheorgheni Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Sălcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă 06:00
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Feldioara Vama Buzăului Toplița Stupini Hălchiu Râşnov Mândra Șercaia Bod Cristian Prejmer Odorheiu Secuiesc Tărlungeni Gheorgheni Perșani Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Premier Tour Constanța
STB București 06:06
STB București 06:09
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 06:30
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Comana Mamaia Lumina Limanu Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Mangalia Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud
Galați Brăila Ianca Buzău
Cernauti
Tulcea Babadag Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Edineț Sîngerei Orhei Chișinău
STB București 06:36
STB București 06:39
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 06:45
Metropolitan Transfer Aeroport Moșneni Săcele Corbu Dulcești Năvodari Pecineaga Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești 07:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Corbu Negru Vodă Vama Veche Constanța Comana 2 Mai Năvodari Limanu Amzacea Valu lui Traian Lumina Topraisar Mamaia Sat Murfatlar Saturn Jupiter Poiana Mamaia Movilița Ovidiu Techirghiol Neptun Poarta Albă Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna
Săcele Constanța Moșneni Albești Valu lui Traian Dulcești Cotu Văii Corbu Negru Vodă Pecineaga Murfatlar Năvodari Lumina Poarta Albă Vama Veche Chirnogeni Castelu Comana 2 Mai Ovidiu Limanu Medgidia Palazu Mare Amzacea Satu Nou Mangalia Topraisar Movilița Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 07:06
STB București 07:09
Feldioara Hărman Săcele Zărnești Cristian Stupini Ghimbav Sfântu-Gheorghe Codlea Râşnov Sînpetru Făgăraș Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 07:20
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 07:30
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Lumina Limanu Mamaia Comana Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Ovidiu Murfatlar Movilița Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești
STB București 07:36
STB București 07:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 07:45
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 08:00
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Sălcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Galați Brăila Ianca Buzău
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Constanța Năvodari Cumpăna Valu lui Traian Mamaia Sat Lumina Comana Amzacea Murfatlar Mamaia Ovidiu Palazu Mare Topraisar Poarta Albă Vama Veche Castelu Movilița Medgidia 2 Mai Techirghiol Satu Nou Mangalia Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Cernavodă Tuzla Eforie Sud Fetești Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 08:06
STB București 08:09
Cernat Vulcan Râşnov Turia Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Sânzieni Cristian Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Sânsimion Ghimbav Covasna Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 08:20
Galați Brăila Ianca Buzău 08:30
Negru Vodă Vama Veche Corbu 2 Mai Năvodari Constanța Comana Valu lui Traian Amzacea Limanu Mamaia Sat Topraisar Lumina Saturn Murfatlar Poiana Mamaia Movilița Jupiter Poarta Albă Techirghiol Neptun Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești
Cernat Vulcan Râşnov Toplița Turia Stupini Cristian Sânzieni Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Covasna Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Premier Tour Constanța
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 08:36
STB București 08:39
Simpa Trans Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă 09:00
Metropolitan Transfer Aeroport Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Corbu Dulcești Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Movilița Mangalia Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Albești Moșneni Constanța Săcele Cotu Văii Valu lui Traian Corbu Dulcești Pecineaga Murfatlar Năvodari Negru Vodă Chirnogeni Vama Veche Poarta Albă Lumina 2 Mai Ovidiu Castelu Comana Palazu Mare Medgidia Limanu Amzacea Topraisar Mangalia Satu Nou Movilița Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Bălți Fălești
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Onești Târgu Secuiesc Brașov
București 09:01
STB București 09:06
STB București 09:09
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 09:15
Chișinău
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești
Stupini Codlea Săcele Ghimbav Râşnov Făgăraș Poiana Brașov Feldioara Sfântu-Gheorghe Hărman Zărnești Sînpetru Cristian Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 09:20
Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Feldioara Hărman Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 09:30
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Galați Brăila Ianca Buzău
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Babadag Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
STB București 09:36
STB București 09:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 09:45
Făgăraș Zărnești Feldioara Vulcan Întorsura Buzăului Hălchiu Toplița Mândra Stupini Vama Buzăului Râşnov Prejmer Cristian Șercaia Bod Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 09:50
Galați Brăila Ianca Buzău 10:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Corbu Negru Vodă Vama Veche 2 Mai Constanța Comana Năvodari Amzacea Valu lui Traian Limanu Topraisar Murfatlar Lumina Saturn Mamaia Sat Mamaia Poiana Movilița Jupiter Techirghiol Neptun Poarta Albă Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Chișinău
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești
STB București 10:06
STB București 10:09
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești 10:15
Feldioara Zărnești Vulcan Întorsura Buzăului Făgăraș Stupini Mândra Vama Buzăului Toplița Hălchiu Râşnov Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Cristian Prejmer Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Perșani Vlădeni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești 10:20
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Mamaia Lumina Comana Limanu Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Movilița Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 10:30
Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cumpăna Năvodari Constanța Mamaia Sat Valu lui Traian Comana Lumina Ovidiu Murfatlar Mamaia Amzacea Topraisar Palazu Mare Poarta Albă Castelu Movilița Vama Veche Medgidia 2 Mai Techirghiol Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 10:36
STB București 10:39
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 11:00
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Albești Moșneni Corbu Dulcești Cotu Văii Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Vama Veche Negru Vodă Corbu 2 Mai Năvodari Comana Constanța Amzacea Limanu Valu lui Traian Mamaia Sat Saturn Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Movilița Jupiter Mamaia Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Galați Brăila Ianca Buzău
Constanța Moșneni Săcele Corbu Dulcești Valu lui Traian Murfatlar Năvodari Pecineaga Vama Veche Lumina Poarta Albă Ovidiu Castelu 2 Mai Palazu Mare Limanu Medgidia Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 11:06
STB București 11:09
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 11:15
Făgăraș Ghimbav Hărman Zărnești Sînpetru Cristian Codlea Săcele Râşnov Poiana Brașov Feldioara Stupini Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 11:20
Vulcan Cernat Râşnov Toplița Turia Sânzieni Cristian Odorheiu Secuiesc Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Covasna Ghimbav Sânsimion Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Mamaia Limanu Lumina Comana Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilița Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 11:30
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Premier Tour Constanța
Tulcea Babadag Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 11:36
STB București 11:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 11:45
Galați Brăila Ianca Buzău 12:00
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Negru Vodă Vama Veche Corbu Năvodari Constanța Comana 2 Mai Amzacea Valu lui Traian Limanu Saturn Lumina Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Mamaia Movilița Jupiter Poiana Poarta Albă Ovidiu Techirghiol Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Regal Trans Chișinău
Negru Vodă Constanța Cumpăna Năvodari Mihail Kogălniceanu Lumina Mamaia Sat Comana Valu lui Traian Ovidiu Mamaia Murfatlar Amzacea Topraisar Poarta Albă Palazu Mare Movilița Castelu Vama Veche Medgidia 2 Mai Techirghiol Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Eforie Sud Fetești Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 12:06
STB București 12:09
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 12:30
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Metropolitan Transfer Aeroport Albești Moșneni Săcele Corbu Cotu Văii Dulcești Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Săcele Constanța Moșneni Dulcești Corbu Valu lui Traian Năvodari Pecineaga Murfatlar Lumina Poarta Albă Vama Veche Ovidiu Castelu 2 Mai Palazu Mare Limanu Medgidia Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 12:36
STB București 12:39
Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 12:45
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Vulcan Hălchiu Mândra Vama Buzăului Toplița Râşnov Prejmer Odorheiu Secuiesc Cristian Bod Șercaia Perșani Tărlungeni Gheorgheni Sînpetru Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 12:50
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești 12:55
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 13:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Lumina Mamaia Limanu Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Mangalia Movilița Ovidiu Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Negru Vodă Vama Veche Corbu Comana Constanța Năvodari 2 Mai Amzacea Limanu Valu lui Traian Saturn Murfatlar Mamaia Sat Topraisar Lumina Poiana Movilița Jupiter Mamaia Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Neptun Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
Feldioara Făgăraș Vulcan Întorsura Buzăului Toplița Râşnov Mândra Vama Buzăului Stupini Hălchiu Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Bod Șercaia Perșani Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
STB București 13:06
STB București 13:09
Feldioara Sfântu-Gheorghe Stupini Ghimbav Sînpetru Făgăraș Hărman Zărnești Cristian Săcele Râşnov Codlea Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 13:20
Pașcani 13:30
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Premier Tour Constanța
STB București 13:36
STB București 13:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 13:45
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 14:00
Metropolitan Transfer Aeroport Albești Săcele Moșneni Dulcești Cotu Văii Corbu Pecineaga Năvodari Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Darabani Dorohoi
Galați Brăila Ianca Buzău
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Comana Mamaia Lumina Amzacea Poiana Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Movilița Murfatlar Ovidiu Mangalia Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Techirghiol Corbu Vama Veche Năvodari Agigea 2 Mai Constanța Limanu Valu lui Traian Lazu Saturn Mamaia Sat Lumina Murfatlar Jupiter Mamaia Poiana Neptun Poarta Albă Ovidiu Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Tulcea Babadag Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Săcele Moșneni Constanța Valu lui Traian Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Murfatlar Poarta Albă Vama Veche Lumina 2 Mai Castelu Ovidiu Medgidia Limanu Palazu Mare Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 14:06
STB București 14:09
Chișinău 14:15
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești
Vulcan Toplița Râşnov Stupini Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 14:20
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 14:30
Simpa Trans Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Moțca Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău
Chișinău
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Premier Tour Constanța
STB București 14:36
STB București 14:39
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 15:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Mamaia Comana Limanu Lumina Poiana Amzacea Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Mangalia Murfatlar Movilița Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Corbu Vama Veche Negru Vodă Constanța Comana Agigea 2 Mai Năvodari Valu lui Traian Limanu Amzacea Lazu Lumina Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Saturn Jupiter Mamaia Movilița Poiana Poarta Albă Ovidiu Neptun Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Vulcan Toplița Stupini Râşnov Odorheiu Secuiesc Cristian Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Lunca Câlnicului Hărman
Vulcan Stupini Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Cumpăna Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Constanța Mamaia Sat Valu lui Traian Comana Lumina Murfatlar Mamaia Amzacea Ovidiu Poarta Albă Topraisar Palazu Mare Movilița Castelu Vama Veche 2 Mai Techirghiol Medgidia Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Cernavodă Tuzla Eforie Sud Fetești Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 15:06
STB București 15:09
Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud 15:20
Săcele Râşnov Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Feldioara Cristian Stupini Ghimbav Sînpetru Făgăraș Codlea Hărman Zărnești Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Albești Moșneni Cotu Văii Corbu Dulcești Negru Vodă Pecineaga Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești 15:30
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Premier Tour Constanța
Babadag Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Moșneni Constanța Săcele Corbu Valu lui Traian Dulcești Năvodari Murfatlar Pecineaga Poarta Albă Vama Veche Lumina Castelu Ovidiu 2 Mai Limanu Medgidia Palazu Mare Mangalia Satu Nou Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 15:36
STB București 15:39
Botoșani Hudum Baisa Vlădeni Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Horia Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 15:45
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea
Zărnești Vulcan Cernat Făgăraș Întorsura Buzăului Feldioara Stupini Vama Buzăului Toplița Turia Hălchiu Râşnov Mândra Prejmer Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Cristian Sânzieni Sînpetru Târgu Secuiesc Perșani Tărlungeni Gheorgheni Bălan Catalina Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Covasna Ghimbav Sânsimion Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 15:50
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 16:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Lumina Mamaia Comana Limanu Amzacea Poiana Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Ovidiu Mangalia Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Corbu Vama Veche Negru Vodă Comana Năvodari 2 Mai Constanța Agigea Limanu Valu lui Traian Lazu Amzacea Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Lumina Saturn Jupiter Movilița Mamaia Poiana Poarta Albă Neptun Techirghiol Ovidiu Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Galați Brăila Ianca Buzău
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
STB București 16:06
STB București 16:09
Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești 16:15
Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești
Galați Brăila Ianca Buzău 16:30
București
Zărnești Cernat Feldioara Întorsura Buzăului Făgăraș Vulcan Mândra Vama Buzăului Stupini Turia Râşnov Toplița Hălchiu Șercaia Cristian Odorheiu Secuiesc Bod Sânzieni Prejmer Târgu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Perșani Vlădeni Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Covasna Sânsimion Ghimbav Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Premier Tour Constanța
STB București 16:36
STB București 16:39
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Murfatlar Mangalia Movilița Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 17:00
Corbu Vama Veche Negru Vodă Comana Agigea 2 Mai Constanța Năvodari Amzacea Valu lui Traian Lazu Limanu Mamaia Sat Lumina Topraisar Murfatlar Saturn Mamaia Poiana Jupiter Movilița Neptun Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Galați Brăila Ianca Buzău
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Mihail Kogălniceanu Constanța Năvodari Cumpăna Negru Vodă Mamaia Sat Valu lui Traian Comana Lumina Mamaia Amzacea Ovidiu Murfatlar Palazu Mare Poarta Albă Topraisar Castelu Movilița Vama Veche 2 Mai Techirghiol Medgidia Satu Nou Mangalia 23 August Mircea Vodă Saligny Ștefan cel Mare Cernavodă Tuzla Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 17:06
STB București 17:09
Chișinău 17:15
Sînpetru Zărnești Codlea Stupini Săcele Poiana Brașov Hărman Râşnov Feldioara Făgăraș Cristian Sfântu-Gheorghe Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 17:20
Vulcan Zărnești Stupini Râşnov Toplița Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 17:30
Simpa Trans Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Metropolitan Transfer Aeroport Albești Moșneni Săcele Dulcești Corbu Cotu Văii Năvodari Negru Vodă Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni Comana Ovidiu 2 Mai Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Galați Brăila Ianca Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Sălcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Babadag Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Constanța Moșneni Săcele Dulcești Valu lui Traian Corbu Năvodari Pecineaga Murfatlar Lumina Poarta Albă Vama Veche 2 Mai Ovidiu Castelu Limanu Medgidia Palazu Mare Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Chișinău Hîncești Cimișlia Comrat Cahul
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 17:36
STB București 17:39
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 17:45
Sir Trans Constanța
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița 17:55
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 18:00
Vama Veche Negru Vodă Constanța 2 Mai Agigea Comana Valu lui Traian Lazu Amzacea Limanu Topraisar Saturn Murfatlar Mamaia Sat Mamaia Jupiter Movilița Neptun Techirghiol Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești
Premier Tour Constanța
STB București 18:06
STB București 18:09
Edineț Florești Bălți Sîngerei Orhei Chișinău Leușeni 18:15
Codlea Cristian Sfântu-Gheorghe Ghimbav Sînpetru Zărnești Poiana Brașov Săcele Feldioara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 18:20
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Lumina Limanu Mamaia Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Mangalia Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 18:30
Zărnești Vulcan Toplița Râşnov Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Lunca Câlnicului Hărman
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Cumpăna Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Constanța Comana Valu lui Traian Lumina Mamaia Sat Ovidiu Murfatlar Mamaia Amzacea Palazu Mare Topraisar Poarta Albă Movilița Vama Veche Castelu Techirghiol 2 Mai Medgidia Satu Nou Mangalia 23 August Mircea Vodă Saligny Ștefan cel Mare Cernavodă Tuzla Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 18:36
STB București 18:39
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Sălcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă 18:45
Chișinău
Galați Brăila Ianca Buzău 19:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Vama Veche Negru Vodă Corbu 2 Mai Năvodari Agigea Constanța Comana Lazu Valu lui Traian Amzacea Limanu Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Saturn Lumina Poiana Jupiter Mamaia Movilița Ovidiu Neptun Techirghiol Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Galați Brăila Ianca Buzău
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 19:06
STB București 19:09
Chișinău 19:15
Feldioara Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Cernat Zărnești Mândra Vama Buzăului Turia Toplița Râşnov Stupini Hălchiu Odorheiu Secuiesc Cristian Șercaia Sânzieni Bod Prejmer Sînpetru Tărlungeni Perșani Târgu Secuiesc Gheorgheni Vlădeni Catalina Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Zăbala Ghimbav Covasna Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești 19:20
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 19:30
Metropolitan Transfer Aeroport Albești Săcele Moșneni Cotu Văii Dulcești Corbu Năvodari Negru Vodă Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Premier Tour Constanța
Babadag Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Ciucurova Topolog Saraiu Hârșova Țăndărei Slobozia
Săcele Constanța Moșneni Dulcești Valu lui Traian Corbu Pecineaga Murfatlar Năvodari Lumina Poarta Albă Vama Veche 2 Mai Castelu Ovidiu Palazu Mare Medgidia Limanu Mangalia Satu Nou Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 19:36
STB București 19:39
Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea 19:45
Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Codlea Săcele Sînpetru Zărnești Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 19:50
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 20:00
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău
Galați Brăila Ianca Buzău
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Sălcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Lumina Mamaia Comana Limanu Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Murfatlar Ovidiu Movilița Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Sir Trans Constanța
Chișinău
Vama Veche Corbu Negru Vodă Agigea Comana Constanța 2 Mai Năvodari Lazu Amzacea Limanu Valu lui Traian Lumina Saturn Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Mamaia Jupiter Movilița Poiana Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna
Galați Brăila Ianca Buzău
Feldioara Vulcan Zărnești Întorsura Buzăului Făgăraș Cernat Râşnov Turia Hălchiu Toplița Mândra Stupini Vama Buzăului Șercaia Bod Sânzieni Odorheiu Secuiesc Prejmer Cristian Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Târgu Secuiesc Catalina Vlădeni Bălan Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Covasna Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Turda Aeroport Târgu Mureș Târgu-Mureș
Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara
STB București 20:06
STB București 20:09
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești 20:15
Câmpulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Broșteni Borca Poiana Largului Grințieș Tulgheș Borsec Toplița Gheorgheni Miercurea-Ciuc 20:30
Galați Brăila Ianca Buzău
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia
Premier Tour Constanța
Cumpăna Constanța Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Lumina Valu lui Traian Mamaia Sat Comana Mamaia Amzacea Ovidiu Murfatlar Poarta Albă Topraisar Palazu Mare Vama Veche Castelu Movilița Techirghiol Medgidia 2 Mai Mangalia Satu Nou Mircea Vodă 23 August Saligny Ștefan cel Mare Tuzla Cernavodă Fetești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Lazu
Chișinău 20:35
STB București 20:36
STB București 20:39
Mega Travel Piatra Neamț Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 20:40
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman 20:50
Zărnești Feldioara Vulcan Râşnov Stupini Hălchiu Toplița Bod Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Sînpetru Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești
Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița 21:00
Metropolitan Transfer Aeroport Săcele Moșneni Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești
Galați Brăila Ianca Buzău
Vama Veche Negru Vodă Corbu Constanța Năvodari Comana 2 Mai Amzacea Limanu Valu lui Traian Saturn Mamaia Sat Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Jupiter Movilița Mamaia Ovidiu Neptun Poarta Albă Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna
Săcele Moșneni Constanța Valu lui Traian Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Murfatlar Lumina Poarta Albă Vama Veche Castelu Ovidiu 2 Mai Medgidia Palazu Mare Limanu Satu Nou Mangalia Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Jupiter Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Constanța
STB București 21:06
STB București 21:09
Chișinău 21:15
Zărnești Poiana Brașov Codlea Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Sînpetru Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic 21:20
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni 21:30
Sir Trans Constanța
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni
Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic
STB București 21:36
STB București 21:39
Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău 22:00
Premier Tour Constanța
STB București 22:06
STB București 22:09
Metropolitan Transfer Aeroport Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Corbu Dulcești Negru Vodă Năvodari Pecineaga Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești 22:30
Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Limanu Mamaia Lumina Comana Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Movilița Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Constanța Moșneni Săcele Dulcești Valu lui Traian Corbu Murfatlar Năvodari Pecineaga Vama Veche Poarta Albă Lumina Ovidiu 2 Mai Castelu Medgidia Palazu Mare Limanu Mangalia Satu Nou Cernavodă Fetești 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna
STB București 22:36
STB București 22:39
Galați Brăila Ianca Buzău 23:00
Galați Brăila Ianca Buzău
Sir Trans Constanța
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari Constanța Comana 2 Mai Amzacea Valu lui Traian Limanu Saturn Mamaia Sat Lumina Topraisar Murfatlar Jupiter Movilița Mamaia Poiana Poarta Albă Neptun Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinești Mircea Vodă Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna
STB București 23:06
STB București 23:09
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești 23:30
Mihail Kogălniceanu Constanța Năvodari Negru Vodă Cumpăna Valu lui Traian Lumina Comana Mamaia Sat Amzacea Mamaia Ovidiu Murfatlar Topraisar Poarta Albă Palazu Mare Castelu Movilița Vama Veche Techirghiol 2 Mai Medgidia Satu Nou Mangalia 23 August Mircea Vodă Saligny Ștefan cel Mare Cernavodă Tuzla Eforie Sud Fetești Eforie Nord Agigea Lazu
STB București 23:36
STB București 23:39
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni 23:50
Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Zărnești Poiana Brașov Sînpetru Ghimbav Codlea Feldioara Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic