Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Galați ➞ Otopeni Aeroport

duminică,
3 mar 2024

00:00
Cursă specială
4h 00m
04:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 00:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 04:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
00:00
Cursă specială
4h 00m
04:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 00:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 04:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
00:00
Cursă specială
4h 00m
04:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 00:00
  2. 00:05
  3. 00:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 04:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
00:00
Cursă specială
4h 00m
04:00
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 00:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 04:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:00
Cursă specială
4h 00m
05:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 01:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 05:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
4h 00m
05:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 01:30
  2. 01:35
  3. 01:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 05:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
01:30
Cursă specială
4h 00m
05:30
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 01:30
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 05:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:30
Cursă specială
4h 00m
06:30
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 02:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 06:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:30
Cursă specială
4h 00m
06:30
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 02:30
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 06:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:00
Cursă specială
4h 00m
07:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 03:00
  2. 03:05
  3. 03:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 07:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
4h 00m
08:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 04:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
4h 00m
08:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 04:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:00
Cursă specială
4h 00m
08:00
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 04:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 08:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
04:30
Cursă specială
4h 00m
08:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 04:30
  2. 04:35
  3. 04:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 08:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:30
Cursă specială
4h 00m
09:30
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 05:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 09:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:30
Cursă specială
4h 00m
09:30
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 05:30
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 09:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
Cursă specială
4h 00m
10:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 06:00
  2. 06:05
  3. 06:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 10:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
Cursă specială
4h 00m
10:00
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 06:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 10:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 07:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 07:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 07:00
  2. 07:05
  3. 07:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
Cursă specială
4h 00m
11:00
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 07:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 11:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
4h 00m
12:30
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
4h 00m
12:30
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 08:30
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
4h 00m
12:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 08:30
  2. 08:35
  3. 08:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 12:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
4h 00m
12:30
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
4h 00m
14:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 10:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 14:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:00
Cursă specială
4h 00m
14:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 10:00
  2. 10:05
  3. 10:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 14:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
Cursă specială
4h 00m
14:30
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 10:30
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 14:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
Cursă specială
4h 00m
14:30
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 10:30
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 14:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
4h 00m
15:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 11:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 15:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
Cursă specială
4h 00m
15:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 11:00
  2. 11:05
  3. 11:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 15:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
4h 00m
16:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 12:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 16:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
4h 00m
16:00
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 12:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 16:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
4h 00m
16:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 12:30
  2. 12:35
  3. 12:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 16:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:00
Cursă specială
4h 00m
17:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 13:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 17:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
4h 00m
17:30
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 13:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
4h 00m
17:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 13:30
  2. 13:35
  3. 13:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 17:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
4h 00m
17:30
RBT Turistic Line
90lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 13:30
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 17:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
4h 00m
19:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 15:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 19:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
4h 00m
19:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 15:00
  2. 15:05
  3. 15:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 19:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
Cursă specială
4h 00m
19:00
RBT Turistic Line
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 15:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 19:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
4h 00m
20:00
TransMarian Braila
90lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 16:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 20:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
4h 00m
20:00
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 16:00
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 20:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
Cursă specială
4h 00m
20:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 16:00
  2. 16:05
  3. 16:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 20:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
4h 00m
20:30
RBT Turistic Line
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 16:30
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 20:30
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:00
Cursă specială
4h 00m
21:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 17:00
  2. 17:05
  3. 17:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 21:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
Cursă specială
4h 00m
22:00
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 18:00
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 22:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
4h 00m
23:00
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 19:00
  2. 19:05
  3. 19:06
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 23:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
4h 00m
23:00
RBT Turistic Line
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

RBT Turistic Line

RBT Turistic Line SRL
  1. 19:00
  2. Microbuz RBT Turistic Line :
    Galati - Aeroport Otopeni
  3. 23:00
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
4h 00m
00:30
TransMarian Braila
90lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TransMarian Braila

Transmarian SRL
  1. 20:30
  2. Microbuz TransMarian Braila :
    Galati - Braila - Otopeni
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:30
Cursă specială
5h 25m
01:55
Mirtrans Express
70lei
Se pot face rezervări cu minim 15 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Mirtrans Express

Mirtrans-Express SRL
  1. 20:30
  2. Microbuz Mirtrans Express :
    Galati - Bucuresti - Aeroport Henri Coanda 20:30
  3. 01:55 +1 zi
Durată: 5h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
4h 00m
01:30
Autovip
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Autovip

Fermavi International
  1. 21:30
  2. OTP4
    Autocar Autovip :
    OTP4 Galati-Otopeni
  3. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:30
Cursă specială
4h 00m
01:30
Transport & Transfer by TST Turistik
90lei
Se pot face rezervări cu minim 24 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transport & Transfer by TST Turistik

Transport si Transfer SRL
  1. 21:30
  2. 21:35
  3. 21:36
  4. Microbuz Transport & Transfer by TST Turistik :
    Galati - Braila - Otopeni
  5. 01:30 +1 zi
Durată: 4h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Galați - Otopeni Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Galați la Otopeni Aeroport?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Galați la Otopeni Aeroport este cuprins între 70 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Galați către Otopeni Aeroport?

    De la Galați la Otopeni Aeroport circulă 51 autobuze cu plecare din stațiile Agentia TransMarian, Autogara Metropoli, McDONALDS Sala Sporturilor, Agentia TST Turistik, Statie Neacsu, Peco BKO, Casa de Cultura a Sindicatelor.

  • Unde oprește în Otopeni Aeroport autocarul care vine din Galați?

    Autobuzele din Galați ajung în Otopeni Aeroport în stațiile Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda.

  • Când pleacă autocarul din Galați către Otopeni Aeroport?

    Primul autobuz din Galați pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 21:36.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Galați către Otopeni Aeroport?

    Călătoria Galați-Otopeni Aeroport cu autocarul, durează între 3h 54min și 5h 25min.