Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Tulcea ➞ Băneasa

miercuri,
7 iun 2023

02:00
Cursă specială
4h 30m
06:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 02:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 06:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
06:00
Cursă specială
4h 30m
10:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 06:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 10:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
08:00
Cursă specială
4h 30m
12:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 08:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 12:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
10:00
Cursă specială
4h 30m
14:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 10:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 14:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
11:30
Cursă specială
4h 30m
16:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 11:30
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 16:00
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
13:30
Cursă specială
4h 30m
18:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 13:30
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 18:00
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
16:00
Cursă specială
4h 30m
20:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 16:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 20:30
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
20:30
Cursă specială
?
01:00
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 20:30
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 01:00
Durată: ?
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
23:00
Cursă specială
4h 30m
03:30
Kirvad Tour
Vezi detalii

  1. 23:00
  2. K3
    Autocar Kirvad Tour :
    K3 Tulcea - Otopeni
  3. 03:30 +1 zi
Durată: 4h 30min
Circulă în toate zilele săptămânii
Cursă operată de : SC Kirvad Tour SRL
 

Întrebări frecvente despre autocarele Tulcea - Băneasa

  • Cât costă biletul de autocarul Tulcea - Băneasa?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Tulcea la Băneasa este de 170 RON.

  • De unde pleacă autocarul din Tulcea către Băneasa?

    De la Tulcea la Băneasa circulă 9 autobuze cu plecare din stațiile parcare COMPLEX PELICAN.

  • Unde oprește în Băneasa autocarul care vine din Tulcea?

    Autobuzele din Tulcea ajung în Băneasa în stațiile Aeroportul Baneasa (Aurel Vlaicu).

  • Când pleacă autocarul din Tulcea către Băneasa?

    Primul autobuz din Tulcea pleacă la ora 02:00, iar ultimul pleacă la ora 23:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Tulcea către Băneasa?

    Călătoria Tulcea-Băneasa cu autocarul, durează între ? și 4h 30min.