Fany Mangalia Constanța Cernavodă Fetești Drajna Nouă București Ploiești Comarnic | 00:00 |
---|
Ave Diana Azuga |
MyBus București | 00:01 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 00:08 |
---|
Kavarna Varna Pomorie Balchik Aheloi Albena Nessebar Kranevo Sunny Beach Nisipurile de Aur Chaika Sveti Vlas Elenite Sf. Constantin si Elena Obzor | 00:15 |
---|
Varna Kavarna Pomorie Balchik Aheloi Albena Nessebar Kranevo Sunny Beach Nisipurile de Aur Sveti Vlas Chaika Elenite Sf. Constantin si Elena Obzor |
București | 00:30 |
---|
Istanbul |
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 01:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 01:52 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 02:00 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 02:08 |
---|
Otopeni Aeroport | 02:30 |
---|
Otopeni Aeroport | 03:00 |
---|
Fany Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Sighișoara Brașov Predeal Azuga Bușteni | 03:15 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 03:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 03:52 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 04:08 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 04:15 |
---|
Otopeni Aeroport | 04:30 |
---|
Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Salonic |
Nei Pori Platamonas Litochoron Olimpic Beach Paralia Katerini Salonic |
București |
Pefkochori Hanioti Polychrono Kriopigi Kallithea Afitos Nea Potidea Nea Moudania Salonic |
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport |
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 05:00 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 05:08 |
---|
Otopeni Aeroport | 05:45 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 05:52 |
---|
Olimpia Travel Borș | 06:00 |
---|
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liège Bonn Frankfurt Nürnberg Passau Wels Viena |
Nei Pori Platamonas Leptokaryá Olimpic Beach Paralia Katerini Salonic | 06:15 |
---|
Salonic Ágios Nikólaos Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Néa Ródha Néos Marmarás Skála Foúrkas Toroni Posidi Kalándra Koufós Néa Skióni Sárti Vourvourou (Sithonia) Palioúrion Pefkochori Elia Nikitis Hanioti Nikiti (Sithonia) Polychrono Kriopigi Metamorfosi Kallithea Psakoudia Yerakiní Afitos Nea Potidea Nea Moudania Néa Kallikrátia |
Skala Rachioni Skala Prinos Skála Sotíros Skála Kallirákhis Skála Marión Tripiti Limenaria Pefkari Potos Astrís Alíki Kinira Skala Potamia Golden Beach Thassos Keramotí |
Nei Pori Platamonas Leptokaryá Olimpic Beach Paralia Katerini Salonic |
Skala Rachioni Skala Prinos Skála Sotíros Skála Kallirákhis Skála Marión Tripiti Limenaria Pefkari Potos Astrís Alíki Kinira Skala Potamia Golden Beach Thassos Keramotí |
Otopeni Aeroport | 06:30 |
---|
Cord Secăria | 06:35 |
---|
Ave Diana Azuga | 06:38 |
---|
Flimad SRL Talea | 06:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 06:45 |
---|
Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni |
Transbus Codreanu Brașov Predeal | 06:58 |
---|
Ave Diana Azuga |
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 07:00 |
---|
DST Ploiesti Câmpina | 07:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 07:08 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 07:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 07:18 |
---|
MyBus București | 07:20 |
---|
Ave Diana Azuga | 07:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 07:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 07:45 |
---|
Cord Secăria |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 07:52 |
---|
Cord Predeal | 07:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 07:58 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni | 08:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina | 08:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 08:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 08:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 08:18 |
---|
Flimad SRL Talea | 08:25 |
---|
Otopeni Aeroport | 08:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 08:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 08:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 08:45 |
---|
MyBus București | 08:50 |
---|
MyBus Pefki Loutra Edipsou Glífa Skíathos Volos Salonic |
MyBus Lefkada Préveza Vráchos Ammoudiá Párga Sívota Igoumenítsa Ioánnina Salonic |
Cord Secăria | 08:55 |
---|
Ave Diana Azuga | 08:58 |
---|
DST Ploiesti Câmpina | 09:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 09:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 09:10 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina | 09:13 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 09:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 09:18 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 09:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 09:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 09:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 09:45 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 09:52 |
---|
Cord Predeal | 09:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 09:58 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 10:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 10:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 10:18 |
---|
Grup Atyc Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lemnia Târgu Secuiesc Cernat Ozun Hărman Brașov Timișu de Jos Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului | 10:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 10:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 10:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 10:45 |
---|
Ave Diana Azuga | 10:58 |
---|
BEPS TRAVEL Geneva Chur Yverdon-les-Bains Martigny-Combe Konstanz La Chaux-de-Fonds Sion Lausanne Singen Visp Montreux Tuttlingen Delémont Villingen-Schwenningen Solothurn Fribourg Brig Rottweil Basel Berna Thun Oftringen Neuchâtel Lucerne Balingen Zug Reutlingen Aarau Biel Baden Zürich Tübingen Winterthur Stuttgart Göppingen Wil Sankt Gallen Ulm Dornbirn Günzburg Augsburg Lindau Wangen im Allgäu Ravensburg Biberach an der Riß Memmingen München Wels Linz Sankt Pölten Viena Győr | 11:00 |
---|
BEPS TRAVEL Bergen Aalborg Lillehammer Haugesund Støvring Hamar Hadsund Stavanger Mandal Hobro Randers Søgne Viborg Lillesand Grimstad Århus Skanderborg Arendal Tvedestrand Silkeborg Ikast Porsgrunn Holstebro Larvik Herning Sandefjord Brande Tønsberg Drammen Horsens Vejle Oslo Moss Fredrikstad Sarpsborg Strömstad Uddevalla Göteborg Halmstad Helsingborg Malmö Copenhagen Køge Slagelse Odense Fredericia Kolding Haderslev Åbenrå Søndenbro Flensburg Schleswig Rendsburg Kiel Neumünster Hamburg Rostock Berlin Leipzig Dresda Ústí nad Labem Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
BEPS TRAVEL Budapesta |
BEPS TRAVEL Londra Glasgow Aberdeen Stonehaven Maidstone Dumfries Carlisle Dundee Canterbury Perth Dover Penrith Calais Dunblane Kendal Lancaster Dunkerque Stirling Lille Blackpool Falkirk Preston Dunfermline Kortrijk Blackburn Tournai Kirkcaldy Livingston Mons Wigan Charleroi Liverpool Edinburgh Namur Warrington Newcastle upon Tyne Sunderland Manchester Liège Aachen Crewe Durham Düren Stoke on Trent Middlesbrough Telford Darlington Koln Wolverhampton York Olpe Kingston upon Hull Siegen Birmingham Dillenburg Leeds Worcester Giesen Hereford Bradford Cheltenham Bad Hersfeld Doncaster Sheffield Eisenach Swindon Erfurt Chesterfield Mansfield Oxford Jena Nottingham Reading Gera Derby Zwickau Chemnitz Loughborough Leicester Chomutov Praga Coventry Northampton Humpolec Jihlava Kettering Peterborough Brno Cambridge Malacky Bratislava Bedford Győr Milton Keynes Luton |
BEPS TRAVEL Belfast Shannon Limerick Lisburn Antrim Nenagh Maghera Roscrea Cookstown Dungannon Portlaoise Portadown Kildare Newry Newbridge Dundalk Drogheda Swords Dublin Naas Carlow Kilkenny Waterford Wexford Cherbourg Valognes Bayeux Caen Falaise Argentan Sées Dreux Paris Château-Thierry Reims Châlons-en-champagne Verdun-sur-Meuse Metz Luxembourg Saarlouis Saarbrücken Homburg Kaiserslautern Mannheim Heidelberg Sinsheim Heilbronn Crailsheim Ansbach Nürnberg Amberg Plzeň Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
DST Ploiesti Câmpina | 11:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 11:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 11:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 11:15 |
---|
Cord Secăria |
Ave Diana Azuga | 11:18 |
---|
Otopeni Aeroport | 11:30 |
---|
Otopeni Aeroport |
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 11:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 11:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 11:45 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov Predeal Azuga Bușteni | 11:46 |
---|
MyBus București | 11:50 |
---|
MyBus Kușadası İzmir Ayvalık Çanakkale |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 11:52 |
---|
Cord Predeal | 11:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 11:58 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 12:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 12:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 12:18 |
---|
Marmaris Bodrum | 12:30 |
---|
Davutlar Kușadası |
Vasilikí Nidri Perigiálion Nikiána Áyios Nikítas Lefkada Vráchos Ammoudiá Párga |
Ave Diana Azuga | 12:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 12:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 12:45 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov Predeal Azuga Bușteni | 12:56 |
---|
Ave Diana Azuga | 12:58 |
---|
Otopeni Aeroport | 13:00 |
---|
DST Ploiesti Câmpina | 13:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 13:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 13:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 13:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 13:18 |
---|
Cord Predeal | 13:22 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni | 13:30 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 13:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 13:40 |
---|
Flimad SRL Talea |
Georgiana Trans Breaza | 13:45 |
---|
Cord Secăria |
Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 13:52 |
---|
Transbus Codreanu Constanța Slobozia | 13:58 |
---|
Ave Diana Azuga |
Otopeni Aeroport | 14:00 |
---|
MyBus București |
MyBus Marmaris Bodrum Milas Didim İzmir Ayvalık Çanakkale |
RAJ & Co SRL Ploiești | 14:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 14:15 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 14:18 |
---|
Otopeni Aeroport | 14:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 14:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 14:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 14:45 |
---|
Cord Predeal | 14:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 14:58 |
---|
DST Ploiesti Câmpina | 15:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 15:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 15:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 15:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 15:18 |
---|
Flimad SRL Talea | 15:25 |
---|
Flimad SRL Moeciu de Jos | 15:26 |
---|
Ampuria Reisen Hannöver Bielefeld Gütersloh Münster Dortmund Essen Duisburg Düsseldorf Koln Bonn Koblenz Wiesbaden Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Würzburg Ansbach Nürnberg Regensburg Deggendorf Passau | 15:30 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 15:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 15:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 15:45 |
---|
Grup Atyc Brașov Predeal Azuga Bușteni |
Grup Atyc Târgoviște Aninoasa Doicești Lăculețe Pucioasa Moțăeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietroșița Moroeni Glod |
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina | 15:48 |
---|
Cord Predeal | 15:52 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului |
Cord Secăria | 15:55 |
---|
Ave Diana Azuga | 15:58 |
---|
Pletl Dortmund Heidelberg Essen Heilbronn Düsseldorf Öhringen Koln Crailsheim Siegen Ansbach Gisen Frankfurt Aschaffenburg Würzburg Nürnberg Regensburg Passau | 16:00 |
---|
Pletl Freiburg im Breisgau Waldkraiburg Mühldorf Lahr Offenburg Bühl Baden-Baden Rastatt Mannheim Heidelberg Karlsruhe Pforzheim Stuttgart Ulm Augsburg München Landshut Deggendorf |
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
RAJ & Co SRL Ploiești | 16:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 16:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 16:18 |
---|
MyBus București | 16:30 |
---|
Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 16:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 16:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 16:45 |
---|
Cord Secăria |
Cord Predeal | 16:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 16:58 |
---|
Otopeni Aeroport | 17:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
DST Ploiesti Câmpina | 17:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 17:08 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina |
RAJ & Co SRL Ploiești | 17:10 |
---|
Flimad SRL Talea |
Georgiana Trans Breaza | 17:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 17:18 |
---|
Otopeni Aeroport | 17:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 17:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 17:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 17:45 |
---|
Constanța Mihail Kogălniceanu Crucea Hârșova Giurgeni Țăndărei Slobozia Perieți Andrășești Ciochina Căzănești Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic | 17:50 |
---|
Cord Predeal | 17:52 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului |
Ave Diana Azuga | 17:58 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 18:00 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 18:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 18:15 |
---|
Cord Secăria |
Ave Diana Azuga | 18:18 |
---|
Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara | 18:20 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov Predeal Azuga Bușteni | 18:36 |
---|
Ave Diana Azuga | 18:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 18:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 18:45 |
---|
Cord Predeal | 18:57 |
---|
Ave Diana Azuga | 18:58 |
---|
Otopeni Aeroport | 19:00 |
---|
DST Ploiesti Câmpina | 19:05 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 19:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 19:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 19:15 |
---|
Grup Atyc Brașov Predeal Azuga Bușteni |
Ave Diana Azuga | 19:18 |
---|
Otopeni Aeroport | 19:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 19:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 19:40 |
---|
Flimad SRL Talea |
Georgiana Trans Breaza | 19:45 |
---|
Cord Secăria |
Astra Trans Carpatic Brașov Predeal Azuga Bușteni | 19:46 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 19:52 |
---|
Ave Diana Azuga | 19:58 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport | 20:00 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 20:10 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 20:15 |
---|
Ave Diana Azuga | 20:18 |
---|
Flimad SRL Moeciu de Jos | 20:26 |
---|
Ave Diana Azuga | 20:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 20:40 |
---|
Cord Secăria | 20:45 |
---|
Ave Diana Azuga | 20:58 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 21:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic | 21:08 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 21:10 |
---|
Ave Diana Azuga | 21:18 |
---|
Otopeni Aeroport | 21:30 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
Ave Diana Azuga | 21:38 |
---|
RAJ & Co SRL Ploiești | 21:40 |
---|
Georgiana Trans Breaza | 21:45 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 21:52 |
---|
Cord Secăria | 22:15 |
---|
Otopeni Aeroport | 22:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 22:38 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic |
Otopeni Aeroport | 23:00 |
---|
Standard Transport Systems Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 23:30 |
---|
Ave Diana Azuga | 23:38 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Bușteni Poiana țapului | 23:52 |