Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Călan

09:15
3h 41m
12:56
Normandia
65lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 09:15
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu
  3. 12:56
Durată: 3h 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
3h 41m
15:41
Normandia
65lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Circulă doar luni

  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj1 RETUR - 12:00 - Cluj Napoca - Horezu
  3. 15:41
Durată: 3h 41min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
3h 16m
18:16
Normandia
65lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 18:16
Durată: 3h 16min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Călan

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca la Călan?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca la Călan este de 65 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca către Călan?

    De la Cluj Napoca la Călan circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ.

  • Unde oprește în Călan autocarul care vine din Cluj Napoca?

    Autobuzele din Cluj Napoca ajung în Călan în stațiile Autogara Crisbus S.A., Sens giratoriu, Benzinaria LUKOIL.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Călan?

    Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Călan?

    Călătoria Cluj Napoca-Călan cu autocarul, durează între 3h 16min și 3h 41min.