Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Petroșani

duminică,
25 feb 2024

09:15
5h 12m
14:27
Normandia
75lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 09:15
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu
  3. 14:27
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 5h 12min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
5h 11m
17:11
Normandia
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Circulă doar luni

  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj1 RETUR - 12:00 - Cluj Napoca - Horezu
  3. 17:11
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 5h 11min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
4h 48m
19:48
Normandia
75lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 19:48
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 4h 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Petroșani

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca la Petroșani?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca la Petroșani este de 75 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca către Petroșani?

    De la Cluj Napoca la Petroșani circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara BETA CLUJ, Benzinaria OMV Calea Floresti, Parcare Billa Manastur.

  • Unde oprește în Petroșani autocarul care vine din Cluj Napoca?

    Autobuzele din Cluj Napoca ajung în Petroșani în stațiile Autogara Siva Trans, Benzinaria MOL.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Petroșani?

    Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 15:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Petroșani?

    Călătoria Cluj Napoca-Petroșani cu autocarul, durează între 4h 48min și 5h 12min.