Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Lugoj ➞ Petroșani

08:14
3h 19m
11:33
Normandia
60lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 08:14
  2. Autocar Normandia :
    RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 11:33
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:39
3h 24m
15:03
Normandia
60lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 11:39
  2. Autocar Normandia :
    T1 RETUR - 10:30 - Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 15:03
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:09
3h 24m
18:33
Normandia
60lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 15:09
  2. Autocar Normandia :
    Retur T2 14:00 Timisoara -Tg Jiu
  3. 18:33
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 24min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:30
3h 53m
21:23
Normandia
60lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 17:30
  2. T4R
    Microbuz Normandia :
    T4R 16:30 - Timisoara-Targu Jiu-Horezu
  3. 21:23
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Lugoj - Petroșani

  • Care este prețul biletul de autocar de la Lugoj la Petroșani?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Lugoj la Petroșani este de 60 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Lugoj către Petroșani?

    De la Lugoj la Petroșani circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Parc- Bucegi 37.

  • Unde oprește în Petroșani autocarul care vine din Lugoj?

    Autobuzele din Lugoj ajung în Petroșani în stațiile Autogara Siva Trans.

  • Când pleacă autocarul din Lugoj către Petroșani?

    Primul autobuz din Lugoj pleacă la ora 08:14, iar ultimul pleacă la ora 17:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Lugoj către Petroșani?

    Călătoria Lugoj-Petroșani cu autocarul, durează între 3h 19min și 3h 53min.