Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Oradea

duminică,
25 feb 2024

07:30
Cursă specială
2h 25m
09:55
Sova Trans
98lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sova Trans

Sova Residence SRL
  1. 07:30
  2. Minivan Sova Trans :
    Dej-Gherla-Cluj-Huedin-Oradea
  3. 09:55
Durată: 2h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
2h 30m
11:00
Kameleon
130lei
Se pot face rezervări cu minim 7 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Kameleon

Kameleon Total SRL
  1. 08:30
  2. Microbuz Kameleon :
    Cluj-Oradea
  3. 11:00
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
2h 30m
14:30
Kameleon
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Kameleon

Kameleon Total SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:00
  2. Microbuz Kameleon :
    Cluj-Oradea
  3. 14:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
3h 00m
17:00
VISTA LINES
47lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

VISTA LINES

TOURS CLAUS SRL
  1. 14:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar VISTA LINES :
    Piatra Neamt - Bicaz - Lacu Rosu - Gheorgheni - Sarmas - Toplita - Deda - Reghin - Targu Mures - Clu
  3. 17:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
3h 00m
18:00
Irina Trans
50lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Microbuz Irina Trans :
    Iasi - Oradea
  3. 18:00
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
21:50
Cursă specială
2h 35m
00:25
Sova Trans
98lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sova Trans

Sova Residence SRL
  1. 21:50
  2. Minivan Sova Trans :
    Dej-Gherla-Cluj-Huedin-Oradea
  3. 00:25 +1 zi
Durată: 2h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Oradea