Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Făgăraș

vineri,
1 mar 2024

06:20
Cursă specială
3h 35m
09:55
STARCOF
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 06:20
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 09:55
    Făgăraș Complex Negoiu
Durată: 3h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:20
Cursă specială
3h 20m
09:40
EMMALINES
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 06:20
  2. Microbuz EMMALINES :
    Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 09:40
    Făgăraș Romarta
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 25m
15:25
STARCOF
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

STARCOF

Starcof SRL Braila

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz STARCOF :
    CLUJ-ALBA IULIA-SEBES-SIBIU-FAGARAS-BRASOV-TG.SECUIESC-ONESTI-ADJUD-FOCSANI-GALATI-BRAILA
  3. 15:25
    Făgăraș Complex Negoiu
Durată: 3h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 30m
15:30
TFT
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

TFT

Trans Fam Turistic

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:00
    Cluj Napoca Piata Unirii
  2. Microbuz TFT :
    Floresti(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sebes-Sibiu-Fagaras-Brasov-Tg.Secuiesc-Onesti-Focsani-Galati-Braila
  3. 15:30
    Făgăraș Romarta
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
Cursă specială
3h 20m
15:20
EMMALINES
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

EMMALINES

EmmaTours SRL

Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.

  1. 12:00
  2. Microbuz EMMALINES :
    Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
  3. 15:20
    Făgăraș Romarta
Durată: 3h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Făgăraș

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca la Făgăraș?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Făgăraș este cuprins între 80 și 130 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca către Făgăraș?

    De la Cluj Napoca la Făgăraș circulă 0 autobuze cu plecare din stațiile Piata Unirii, PIATA UNIRII (parcarea cu plata).

  • Unde oprește în Făgăraș autocarul care vine din Cluj Napoca?

    Autobuzele din Cluj Napoca ajung în Făgăraș în stațiile Complex Negoiu, Romarta.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Făgăraș?

    Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 06:20, iar ultimul pleacă la ora 12:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Făgăraș?

    Călătoria Cluj Napoca-Făgăraș cu autocarul, durează între 3h 20min și 3h 35min.