Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Orăștie

09:15
3h 13m
12:28
Normandia
52lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 09:15
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu
  3. 12:28
    Orăștie Statie Micro 2
Durată: 3h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
3h 14m
15:14
Normandia
52lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Circulă doar luni

  1. 12:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj1 RETUR - 12:00 - Cluj Napoca - Horezu
  3. 15:14
    Orăștie Statie Micro 2
Durată: 3h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:00
2h 48m
17:48
Normandia
52lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 15:00
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
  2. Autocar Normandia :
    Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 17:48
    Orăștie Statie Micro 2
Durată: 2h 48min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Orăștie

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca la Orăștie?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Cluj Napoca la Orăștie este de 52 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca către Orăștie?

    De la Cluj Napoca la Orăștie circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Billa Manastur, Autogara BETA CLUJ, Autogara Fany.

  • Unde oprește în Orăștie autocarul care vine din Cluj Napoca?

    Autobuzele din Cluj Napoca ajung în Orăștie în stațiile Biserica Micro 2, Statie Micro 2.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Orăștie?

    Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Orăștie?

    Călătoria Cluj Napoca-Orăștie cu autocarul, durează între 2h 25min și 3h 14min.