Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Cluj Napoca ➞ Roman

07:15
8h 35m
15:30
Sami Trans
130lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 07:15
    Cluj Napoca Autogara Fany

  2. 03R
    Microbuz Sami Trans :
    03R Cluj Napoca - Iasi
  3. 15:20
    Târgu Frumos Benzinaria OMV
  1. 15:00
    Târgu Frumos Benzinaria OMV

  2. 06
    Microbuz Sami Trans :
    06 Iasi - Piatra Neamt
  3. 15:30
Durată: 8h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
7h 15m
16:15
Irina Trans
110lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 09:00
    Cluj Napoca Autogara Fany
  2. Microbuz Irina Trans :
    Oradea - Iasi
  3. 16:15
Durată: 7h 15min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:30
Cursă specială
10h 15m
00:45
Pristyl
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 14:30
  2. TR-CJ-R
    Midibus Pristyl :
    TR-CJ-R Transfer Aeroport Cluj-Napoca - Darabani
  3. 00:45 +1 zi
Durată: 10h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca - Roman

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca la Roman?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca la Roman este cuprins între 100 și 150 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca către Roman?

    De la Cluj Napoca la Roman circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Benzinaria OMV Manastur, Autogara Fany.

  • Unde oprește în Roman autocarul care vine din Cluj Napoca?

    Autobuzele din Cluj Napoca ajung în Roman în stațiile Autogara Pristyl (Sucedava), Autogara Ulderic Iosif SRL, Gara CFR Roman.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca către Roman?

    Primul autobuz din Cluj Napoca pleacă la ora 07:15, iar ultimul pleacă la ora 14:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca către Roman?

    Călătoria Cluj Napoca-Roman cu autocarul, durează între 7h 15min și 10h 15min.