Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Focșani ➞ Fălticeni

vineri,
1 mar 2024

10:00
3h 55m
13:55
Hermes
51lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Hermes

Hermes SRL
  1. 10:00
  2. Autocar Hermes :
    Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
  3. 13:55
Durată: 3h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:30
3h 00m
22:30
Ceztrans
53lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 19:30
  2. B-SV
    Microbuz Ceztrans :
    B-SV Bucuresti - Suceava
  3. 22:30
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 3h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:30
2h 59m
01:29
Compania RVG
55lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 22:30
  2. Autocar Compania RVG :
    Bucuresti - Botosani
  3. 01:29 +1 zi
Durată: 2h 59min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Focșani - Fălticeni

  • Care este prețul biletul de autocar de la Focșani la Fălticeni?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Focșani la Fălticeni este cuprins între 51 și 60 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Focșani către Fălticeni?

    De la Focșani la Fălticeni circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Dedeman, Benzinaria Petrom, Benzinaria SOCAR E85, Benzinaria OMV Praktiker.

  • Unde oprește în Fălticeni autocarul care vine din Focșani?

    Autobuzele din Focșani ajung în Fălticeni în stațiile Autogara Inter-Impex SRL, Statie vis-a-vis Autogara Severin, Autogara Severin.

  • Când pleacă autocarul din Focșani către Fălticeni?

    Primul autobuz din Focșani pleacă la ora 10:00, iar ultimul pleacă la ora 22:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Focșani către Fălticeni?

    Călătoria Focșani-Fălticeni cu autocarul, durează între 2h 59min și 4h 25min.