Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Iași ➞ Fălticeni

duminică,
25 feb 2024

06:15
2h 10m
08:25
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 06:15
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 08:25
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:00
2h 10m
09:10
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 07:00
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 09:10
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:15
2h 00m
09:15
Sami Trans
35lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 07:15
  2. 03
    Microbuz Sami Trans :
    03 Iasi - Cluj Napoca
  3. 09:15
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
2h 10m
10:40
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 08:30
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 10:40
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:30
2h 10m
12:40
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 10:30
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 12:40
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:00
2h 10m
14:10
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 12:00
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 14:10
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:00
2h 10m
16:10
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 14:00
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 16:10
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:45
2h 10m
16:55
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 14:45
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 16:55
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
2h 10m
18:10
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 16:00
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 18:10
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:15
2h 10m
19:25
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 17:15
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 19:25
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
2h 10m
21:10
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 19:00
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Iasi - Falticeni - Suceava
  3. 21:10
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Iași - Fălticeni

  • Care este prețul biletul de autocar de la Iași la Fălticeni?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Iași la Fălticeni este cuprins între 35 și 45 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Iași către Fălticeni?

    De la Iași la Fălticeni circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Unde oprește în Fălticeni autocarul care vine din Iași?

    Autobuzele din Iași ajung în Fălticeni în stațiile Autogara Inter-Impex SRL, Autogara Severin.

  • Când pleacă autocarul din Iași către Fălticeni?

    Primul autobuz din Iași pleacă la ora 06:15, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Iași către Fălticeni?

    Călătoria Iași-Fălticeni cu autocarul, durează între 2h 00min și 2h 32min.