Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Cluj Napoca Aeroport ➞ Fălticeni

vineri,
1 mar 2024

02:15
Cursă specială
6h 28m
08:43
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 02:15
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 08:43
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
02:15
Cursă specială
6h 28m
08:43
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 02:15
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 08:43
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
02:30
Cursă specială
6h 28m
08:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 02:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 08:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
02:30
Cursă specială
6h 28m
08:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 02:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 08:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
03:00
Cursă specială
6h 28m
09:28
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 03:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 09:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
03:00
Cursă specială
6h 28m
09:28
Sincarom/Ceztrans
150lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL
  1. 03:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 09:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
03:30
Cursă specială
6h 28m
09:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 03:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Minivan Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 09:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:30
6h 45m
14:15
Sami Trans
105lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 07:30
  2. 03R
    Microbuz Sami Trans :
    03R Cluj Napoca - Iasi
  3. 14:15
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 6h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:30
Cursă specială
6h 28m
18:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL
  1. 12:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 18:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
12:30
Cursă specială
6h 28m
18:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 12:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 18:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
13:30
Cursă specială
6h 28m
19:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 13:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 19:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
13:30
Cursă specială
6h 28m
19:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 13:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 19:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:00
Cursă specială
6h 28m
20:28
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 20:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:00
Cursă specială
6h 28m
20:28
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 20:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:30
Cursă specială
6h 28m
20:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 20:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:30
Cursă specială
6h 28m
20:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL
  1. 14:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 20:58
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
15:00
Cursă specială
6h 28m
21:28
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 15:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 21:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
15:00
Cursă specială
6h 28m
21:28
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 15:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 21:28
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
19:30
Cursă specială
6h 28m
01:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 19:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 01:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
19:30
Cursă specială
6h 28m
01:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 19:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 01:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
20:30
Cursă specială
6h 28m
02:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL
  1. 20:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 02:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
20:30
Cursă specială
6h 28m
02:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 20:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 02:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:30
Cursă specială
6h 28m
05:58
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 05:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:30
Cursă specială
6h 28m
05:58
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 05:58 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:59
Cursă specială
6h 28m
06:27
Ceztrans/Sincarom
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:59
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ACST
    Autocar Ceztrans/Sincarom :
    ACST Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 06:27 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:59
Cursă specială
6h 28m
06:27
Sincarom/Ceztrans
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:59
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
  2. ASCR
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCR Aeroport Cluj-Vatra Dornei-Falticeni
  3. 06:27 +1 zi
Durată: 6h 28min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
 

Întrebări frecvente despre autocarele Cluj Napoca Aeroport - Fălticeni

  • Care este prețul biletul de autocar de la Cluj Napoca Aeroport la Fălticeni?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Cluj Napoca Aeroport la Fălticeni este cuprins între 105 și 150 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Fălticeni?

    De la Cluj Napoca Aeroport la Fălticeni circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile AEROPORT-IN STATIA AUTOBUS-PESTE DRUM DE AEROPORT, AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ.

  • Unde oprește în Fălticeni autocarul care vine din Cluj Napoca Aeroport?

    Autobuzele din Cluj Napoca Aeroport ajung în Fălticeni în stațiile Autogara Severin, Autogara CEZTrans Falticeni.

  • Când pleacă autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Fălticeni?

    Primul autobuz din Cluj Napoca Aeroport pleacă la ora 02:15, iar ultimul pleacă la ora 23:59.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Cluj Napoca Aeroport către Fălticeni?

    Călătoria Cluj Napoca Aeroport-Fălticeni cu autocarul, durează între 6h 28min și 6h 45min.