Mersul autobuzelor în Cluj Napoca Aeroport Cluj, Romania

Plecări din Cluj Napoca Aeroport

Ora Către
00:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
01:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
01:50 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
02:15 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Oradea
02:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
03:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
04:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
05:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
06:15 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare
Oradea
06:45 Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani Săveni Darabani
07:15 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea
07:25 Tabita Tour Cluj Napoca
07:30 Sami Trans Roman Gherla Broșteni Borca Dej Beclean Poiana Largului Bicaz Piatra Neamț Bistrița Prundu Bârgaului Colibița Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Fălticeni Cristești Pașcani Târgu Frumos Iași
08:15 Cluj Napoca
09:45 Apahida Jucu Iclod Gherla Dej Cășeiu Câțcău Căpâlna Ileanda Bizușa-Băi Răstoci Mesteacan Valea Chioarului Șomcuta Mare Finteușu Mare Satulung Hideaga Lăpușel Recea Baia Mare
10:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
11:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
11:25 Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița
11:45 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
12:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
12:15 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
12:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
13:00 Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov
13:15 Bistrița Piatra Fântânele Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Rădăuți
13:20 Cluj Napoca Târgu-Mureș Sighișoara Brașov Sinaia Ploiești Otopeni Aeroport București
13:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Bistrița Holda Rusu Bârgăului Broșteni Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
13:45 Tabita Tour Cluj Napoca
14:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
14:15 Cluj Napoca Ciucea Oradea Băile Felix Baile 1 Mai
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
14:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Bistrița Holda Broșteni Rusu Bârgăului Mădei Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
15:00 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Chiril Beclean Crucea Șieu-Măgheruș Bistrița Holda Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Mijlocenii Bârgăului Borca Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Turda Târgu-Mureș Sovata Băi Sovata Praid Odorheiu Secuiesc Miercurea-Ciuc Comănești Moinești Podu Turcului Bârlad Târgu Ocna Vaslui Onești Adjud Mărășești Tecuci Bacău Roman Galați Brăila Hârșova Constanța Agigea Eforie Nord Eforie Sud Costinești Olimp Neptun Venus Saturn Mangalia 2 Mai Vama Veche
Turda Târgu-Mureș Sovata Băi Sovata Praid Gheorgheni Bicaz Piatra Neamț Roman Târgu Frumos Hârlău Botoșani Dorohoi Darabani
15:15 Dej Bistrița Prundu Bârgaului Poiana Stampei Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc
15:25 Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița
16:10 Tian Tour Turda Târgu-Mureș Sovata Odorheiu Secuiesc Vlăhița Miercurea-Ciuc
16:40 Cluj Napoca
18:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
18:15 Tabita Tour Cluj Napoca
Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
18:20 Gherla Dej Beclean Bistrița Prundu Bârgaului Vatra Dornei Câmpulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botoșani
18:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
19:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
19:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Rușca Beclean Chiril Șieu-Măgheruș Crucea Holda Bistrița Rusu Bârgăului Broșteni Josenii Bârgăului Mădei Borca Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
19:55 Tabita Tour Jucu Gherla Dej Ciceu-Mihăiești Reteag Uriu Cristeștii Ciceiului Beclean Șintereag Șieu-Sfânt Șieu-Măgheruș Crainimăt Sărățel Viișoara Bistrița
20:30 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Cluj Napoca
Cluj Napoca
21:00 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
21:15 Oradea
21:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Oradea
21:45 Standard Transport Systems Aeroport Târgu Mureș Sighișoara Brașov
22:45 Püspökladány Szolnok Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
23:30 Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
23:59 Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni
Beclean Șieu-Măgheruș Bistrița Rusu Bârgăului Josenii Bârgăului Mijlocenii Bârgăului Prundu Bârgaului Tiha Bârgăului Tureac Mureșenii Bârgăului Piatra Fântânele Poiana Stampei Coșna Dorna Cândrenilor Vatra Dornei Iacobeni Puciosu Mestecăniș Valea Putnei Pojorâta Câmpulung Moldovenesc Prisaca Dornei Vama Molidu Frasin Gura Humorului Păltinoasa Ilișești Suceava Cumpărătura Fălticeni