Mersul autobuzelor în Cluj Napoca Aeroport Cluj, Romania

Sosiri în Cluj Napoca Aeroport

De la Ora
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 01:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 02:00
Oradea Huedin 02:30
Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla 03:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 04:00
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Broșteni Suceava Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 04:15
Oradea 04:30
Cluj Napoca 06:15
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 07:25
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 07:45
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida 08:15
Oradea 08:30
Cluj Napoca 09:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:00
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 10:30
Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Poiana Stampei Piatra Fântânele Prundu Bârgaului Bistrița Dej 10:40
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 11:00
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Brașov 11:15
Cluj Napoca 11:25
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 11:45
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 12:00
Fălticeni Borca Mădei Cumpărătura Suceava Broșteni Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 12:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 12:30
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Broșteni Suceava Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Chiril Gura Humorului Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Baile 1 Mai Băile Felix Oradea Ciucea Cluj Napoca 13:15
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 13:45
Rădăuți Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fântânele Bistrița 14:15
Cluj Napoca 15:00
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 15:15
Cluj Napoca 15:25
Iași Târgu Frumos Pașcani Cristești Fălticeni Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Colibița Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej Gherla 15:30
Piatra Neamț Roman
Piatra Neamț Bicaz Poiana Largului Borca Broșteni
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 15:45
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 16:00
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Suceava Broșteni Holda Ilișești Păltinoasa Crucea Gura Humorului Chiril Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Oradea Huedin 16:05
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 16:30
Darabani Săveni Botoșani Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bârgaului Bistrița Beclean Dej
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Borca Fălticeni Mădei Cumpărătura Suceava Broșteni Holda Ilișești Crucea Păltinoasa Gura Humorului Chiril Rușca Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Baia Mare Recea Lăpușel Hideaga Satulung Finteușu Mare Șomcuta Mare Valea Chioarului Mesteacăn Răstoci Bizușa-Băi Ileanda Căpâlna Câțcău Cășeiu Dej Gherla Iclod Jucu Apahida 16:40
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:30
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 17:45
Bistrița Viișoara Sărățel Crainimăt Șieu-Măgheruș Șieu-Sfânt Șintereag Beclean Cristeștii Ciceiului Uriu Reteag Ciceu-Mihăiești Dej Gherla Jucu 18:15
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 18:30
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 19:00
Fălticeni Borca Cumpărătura Mădei Suceava Broșteni Ilișești Holda Crucea Păltinoasa Chiril Gura Humorului Frasin Rușca Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 19:45
Cluj Napoca 19:55
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) Szolnok Püspökladány Oradea Huedin 20:00
Vama Veche 2 Mai Mangalia Saturn Venus Neptun Olimp Costinești Eforie Sud Eforie Nord Agigea Constanța Hârșova Brăila Galați Tecuci Mărășești 20:30
Vaslui Darabani Bârlad Podu Turcului Dorohoi Botoșani Flămânzi Hârlău Târgu Frumos Pașcani Roman Bacău Adjud Onești Târgu Ocna Moinești Comănești Miercurea-Ciuc Odorheiu Secuiesc Praid Sovata Sovata Băi Târgu-Mureș Turda
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 20:45
STANDARD TRANSPORT SYSTEMS Brașov
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda 21:15
Fălticeni Cumpărătura Suceava Ilișești Păltinoasa Gura Humorului Frasin Molidu Vama Prisaca Dornei Câmpulung Moldovenesc Pojorâta Valea Putnei Mestecăniș Puciosu Iacobeni Vatra Dornei Dorna Cândrenilor Coșna Poiana Stampei Piatra Fântânele Mureșenii Bârgăului Tureac Tiha Bârgăului Prundu Bârgaului Mijlocenii Bârgăului Josenii Bârgăului Rusu Bârgăului Bistrița Șieu-Măgheruș Beclean 21:45