Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Târgu-Mureș ➞ Cluj Napoca Aeroport

duminică,
3 mar 2024

00:00
Cursă specială
2h 00m
02:00
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Circulă doar marți și sâmbătă

  1. 00:00
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 02:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
02:00
Cursă specială
2h 00m
04:00
Niraj Transfer
135lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL
  1. 02:00
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 04:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:30
Cursă specială
2h 00m
10:30
Niraj Transfer
135lei
Se pot face rezervări cu minim 6 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL
  1. 08:30
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 10:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
2h 00m
11:00
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Circulă doar marți, miercuri și sâmbătă

  1. 09:00
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 11:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
Cursă specială
2h 00m
15:30
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Circulă doar luni

  1. 13:30
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 15:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
Cursă specială
2h 00m
16:30
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Circulă doar miercuri, joi, vineri și sâmbătă

  1. 14:30
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 16:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:30
Cursă specială
2h 00m
17:30
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 15:30
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 17:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
2h 00m
18:30
Niraj Transfer
135lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Niraj Transfer

Renelda Service SRL

Circulă doar marți

  1. 16:30
  2. Minivan Niraj Transfer :
    Niraj Transfer Targu Mures - Aeroport Cluj
  3. 18:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
Cursă specială
1h 30m
20:30
Pristyl
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 19:00
  2. TR-CJ
    Midibus Pristyl :
    TR-CJ Transfer Darabani - Cluj-Napoca Aeroport
  3. 20:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 1h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Târgu-Mureș - Cluj Napoca Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Târgu-Mureș la Cluj Napoca Aeroport?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Târgu-Mureș la Cluj Napoca Aeroport este cuprins între 50 și 135 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Cluj Napoca Aeroport?

    De la Târgu-Mureș la Cluj Napoca Aeroport circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Decathlon (Mall Promenada), Autogara Niraj Prodcom SRL.

  • Unde oprește în Cluj Napoca Aeroport autocarul care vine din Târgu-Mureș?

    Autobuzele din Târgu-Mureș ajung în Cluj Napoca Aeroport în stațiile AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ.

  • Când pleacă autocarul din Târgu-Mureș către Cluj Napoca Aeroport?

    Primul autobuz din Târgu-Mureș pleacă la ora 00:00, iar ultimul pleacă la ora 19:30.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Târgu-Mureș către Cluj Napoca Aeroport?

    Călătoria Târgu-Mureș-Cluj Napoca Aeroport cu autocarul, durează între 1h 30min și 2h 00min.