Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Fălticeni ➞ Iași

duminică,
25 feb 2024

06:00
2h 13m
08:13
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 06:00
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 08:13
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:30
2h 13m
09:43
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 07:30
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 09:43
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
2h 13m
11:13
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 09:00
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 11:13
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:45
2h 13m
12:58
Ceztrans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 10:45
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 12:58
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:45
2h 13m
13:58
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 11:45
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 13:58
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:45
2h 13m
14:58
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 12:45
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 14:58
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:15
1h 55m
16:10
Sami Trans
35lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 14:15
    Fălticeni Autogara Severin
  2. 03R
    Microbuz Sami Trans :
    03R Cluj Napoca - Iasi
  3. 16:10
Durată: 1h 55min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:45
2h 13m
16:58
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 14:45
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 16:58
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
2h 13m
18:13
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 16:00
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 18:13
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:45
2h 13m
19:58
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 17:45
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 19:58
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
2h 13m
21:13
Ceztrans
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 19:00
    Fălticeni Autogara Severin
  2. IS
    Microbuz Ceztrans :
    IS Suceava - Falticeni - Iasi
  3. 21:13
Durată: 2h 13min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Fălticeni - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Fălticeni la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Fălticeni la Iași este cuprins între 35 și 45 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Fălticeni către Iași?

    De la Fălticeni la Iași circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Inter-Impex SRL, Autogara Severin.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Fălticeni?

    Autobuzele din Fălticeni ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Fălticeni către Iași?

    Primul autobuz din Fălticeni pleacă la ora 06:00, iar ultimul pleacă la ora 19:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Fălticeni către Iași?

    Călătoria Fălticeni-Iași cu autocarul, durează între 1h 55min și 2h 55min.