Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Bacău ➞ Iași

duminică,
25 feb 2024

03:00
2h 00m
05:00
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 03:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 05:00
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
06:00
2h 10m
08:10
maSSaro
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 06:00
  2. 4BC.IS
    Autocar maSSaro :
    4BC.IS Bacau - Roman - Iasi
  3. 08:10
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:50
2h 25m
10:15
Catalin Trans
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 07:50
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (06:15)
  3. 10:15
Durată: 2h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:45
2h 15m
11:00
Drof Tur
45lei
Se pot face rezervări cu minim 0 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Drof Tur

Drof Tur SRL
  1. 08:45
  2. 08:47
  3. Microbuz Drof Tur :
    Focsani - Sascut - Iasi
  4. 11:00
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:00
Cursă specială
1h 45m
10:45
Pagebo Trans Junior
50lei
Se pot face rezervări cu minim 1 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Pagebo Trans Junior

Pagebo Trans Junior SRL
  1. 09:00
  2. Minivan Pagebo Trans Junior :
    Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
  3. 10:45
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:21
2h 09m
12:30
Sami Trans
45lei
Se pot face rezervări cu minim 4 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 10:21
  2. 05R
    Autocar Sami Trans :
    05R SLANIC MOLDOVA - IASI
  3. 12:30
Durată: 2h 09min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:40
2h 40m
14:20
maSSaro
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:40
  2. 4BC.IS
    Autocar maSSaro :
    4BC.IS Bacau - Roman - Iasi
  3. 14:20
Durată: 2h 40min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
12:30
2h 00m
14:30
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 12:30
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 14:30
Durată: 2h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:40
2h 35m
15:15
Irina Trans
50lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 12:40
    Bacău Narcisa
  2. Midibus Irina Trans :
    Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:15
Durată: 2h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:30
2h 15m
15:45
Irina Trans
50lei
Se pot face rezervări cu minim 10 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Irina Trans

Irina Trans SRL
  1. 13:30
    Bacău Narcisa
  2. Microbuz Irina Trans :
    Focsani - Bacau - Iasi
  3. 15:45
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:55
Cursă specială
1h 50m
15:45
Pagebo Trans Junior
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pagebo Trans Junior

Pagebo Trans Junior SRL
  1. 13:55
  2. Minivan Pagebo Trans Junior :
    Transfer GALATI - Aeroport BACAU - Aeroport IASI
  3. 15:45
Durată: 1h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
14:30
2h 30m
17:00
Trans Polosam
40lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Polosam

  1. 14:30
  2. Midibus Trans Polosam :
    Deva - Iasi
  3. 17:00
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:00
2h 30m
18:30
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 16:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 18:30
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:30
Cursă specială
1h 45m
18:15
Metturistik
50lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Metturistik

  1. 16:30
  2. met 1
    Minivan Metturistik :
    met 1 Braila-Galati-Focsani-Adjud-Bacau(aeroport)-Bacau-Roman-Targu Frumos-Iasi-Iasi(aeroport)
  3. 18:15
Durată: 1h 45min
Zile de circulație:
LMMJVSD
16:50
2h 40m
19:30
Trans Polosam
40lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans Polosam

  1. 16:50
  2. Midibus Trans Polosam :
    Sibiu - Iasi
  3. 19:30
Durată: 2h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:10
2h 45m
19:55
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 17:10
  2. 4BC.IS
    Autocar maSSaro :
    4BC.IS Bacau - Roman - Iasi
  3. 19:55
Durată: 2h 45min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
19:30
2h 30m
22:00
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 19:30
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 22:00
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:45
2h 25m
23:10
Catalin Trans
50lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Catalin Trans

Catalin Trans SRL
  1. 20:45
  2. Microbuz Catalin Trans :
    Focsani - Iasi (19:10)
  3. 23:10
Durată: 2h 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:45
2h 15m
23:00
Compania Micedu
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania Micedu

Compania Micedu SRL
  1. 20:45
  2. 241
    Microbuz Compania Micedu :
    241 RETUR Iasi - Bucuresti
  3. 23:00
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:00
2h 30m
00:30
maSSaro
45lei
Se pot face rezervări cu minim 12 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 22:00
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:59
2h 31m
02:30
maSSaro
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

maSSaro

Massaro Trans SRL
  1. 23:59
  2. 1ISR
    Autocar maSSaro :
    1ISR Bucuresti - Iasi
  3. 02:30 +1 zi
Durată: 2h 31min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:20
2h 10m
09:30
Teisa
40lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Teisa

Teisa SRL
  1. 07:20
  2. Microbuz Teisa :
    Otopeni Aeroport - Iasi
  3. 09:30
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:20
2h 10m
21:30
Teisa
40lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Teisa

Teisa SRL
  1. 19:20
  2. Microbuz Teisa :
    Otopeni Aeroport - Iasi
  3. 21:30
Durată: 2h 10min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Bacău - Iași