Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Transfer Gura Humorului ➞ Cluj Napoca Aeroport

vineri,
1 mar 2024

05:40
Cursă specială
4h 35m
10:15
Ceztrans/Sincarom
130lei
Se pot face rezervări cu minim 3 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL
  1. 05:40
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 10:15
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
05:40
Cursă specială
4h 35m
10:15
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 05:40
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 10:15
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:25
Cursă specială
4h 35m
12:00
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 07:25
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:25
Cursă specială
4h 35m
12:00
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 07:25
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:55
Cursă specială
4h 35m
12:30
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 07:55
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
07:55
Cursă specială
4h 35m
12:30
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 07:55
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 12:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
09:30
7h 00m
16:30
Compania RVG
110lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 09:30
  2. 4-BT-CJ-T
    Autocar Compania RVG :
    4-BT-CJ-T Botosani - Cluj Napoca
  3. 16:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 7h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10:15
5h 15m
15:30
Sami Trans
95lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sami Trans

Sami Trans SRL
  1. 10:15
  2. 03
    Microbuz Sami Trans :
    03 Iasi - Cluj Napoca
  3. 15:30
Durată: 5h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:25
Cursă specială
4h 35m
16:00
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:25
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:25
Cursă specială
4h 35m
16:00
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:25
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:55
Cursă specială
4h 35m
16:30
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL
  1. 11:55
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
11:55
Cursă specială
4h 35m
16:30
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:55
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 16:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
12:55
Cursă specială
4h 35m
17:30
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 12:55
  2. ASCT
    Minivan Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 17:30
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:25
Cursă specială
4h 35m
19:00
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:25
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 19:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:25
Cursă specială
4h 35m
19:00
Sincarom/Ceztrans
130lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL
  1. 14:25
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 19:00
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
17:10
Cursă specială
4h 35m
21:45
Sincarom/Ceztrans
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 17:10
  2. ASCT
    Minivan Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 21:45
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
21:30
6h 15m
03:45
Apetrans
100lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Apetrans

Amopop SRL
  1. 21:30
    Gura Humorului Statie Gura Humorului
  2. Autocar Apetrans :
    Botosani - Cluj Napoca
  3. 03:45 +1 zi
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 6h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:25
Cursă specială
4h 35m
04:00
Ceztrans/Sincarom
130lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans/Sincarom

Ceztrans Company SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 23:25
  2. ACSR
    Minivan Ceztrans/Sincarom :
    ACSR Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 04:00 +1 zi
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
23:25
Cursă specială
4h 35m
04:00
Sincarom/Ceztrans
130lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Sincarom/Ceztrans

Lutasin SRL
  1. 23:25
  2. ASCT
    Midibus Sincarom/Ceztrans :
    ASCT Falticeni-Vatra Dornei-Aeroport Cluj
  3. 04:00 +1 zi
    Cluj Napoca Aeroport AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ
Durată: 4h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
 

Întrebări frecvente despre autocarele Gura Humorului - Cluj Napoca Aeroport

  • Care este prețul biletul de autocar de la Gura Humorului la Cluj Napoca Aeroport?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Gura Humorului la Cluj Napoca Aeroport este cuprins între 95 și 130 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca Aeroport?

    De la Gura Humorului la Cluj Napoca Aeroport circulă 7 autobuze cu plecare din stațiile Centru - Hotel Best Western, Statie Gura Humorului, vis-a-vis Benzinaria PETROM.

  • Unde oprește în Cluj Napoca Aeroport autocarul care vine din Gura Humorului?

    Autobuzele din Gura Humorului ajung în Cluj Napoca Aeroport în stațiile AEROPORT AVRAM IANCU CLUJ, AEROPORT-IN STATIA AUTOBUS-PESTE DRUM DE AEROPORT.

  • Când pleacă autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca Aeroport?

    Primul autobuz din Gura Humorului pleacă la ora 05:40, iar ultimul pleacă la ora 23:25.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Gura Humorului către Cluj Napoca Aeroport?

    Călătoria Gura Humorului-Cluj Napoca Aeroport cu autocarul, durează între 4h 35min și 7h 00min.