Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Lugoj ➞ Horezu

07:00
9h 20m
16:20
Obada Trans
90lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Obada Trans

Obada Trans SRL
  1. 07:00
  2. Midibus Obada Trans :
    RETUR Horezu-Timisoara
  3. 16:20
Durată: 9h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:14
6h 35m
14:49
Normandia
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 08:14
  2. Autocar Normandia :
    RETUR T3-B2 - 7:00 -TIMISOARA - HOREZU - BUCURESTI
  3. 14:49
Durată: 6h 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:39
6h 19m
17:58
Normandia
80lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 11:39
  2. Autocar Normandia :
    T1 RETUR - 10:30 - Timisoara - Ramnicu Valcea
  3. 17:58
Durată: 6h 19min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Lugoj - Horezu

  • Care este prețul biletul de autocar de la Lugoj la Horezu?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Lugoj la Horezu este cuprins între 80 și 90 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Lugoj către Horezu?

    De la Lugoj la Horezu circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Parc- Bucegi 37, Parc George Enescu.

  • Unde oprește în Horezu autocarul care vine din Lugoj?

    Autobuzele din Lugoj ajung în Horezu în stațiile Autogara Siva Trans, Autogara Transmontana S.A..

  • Când pleacă autocarul din Lugoj către Horezu?

    Primul autobuz din Lugoj pleacă la ora 07:00, iar ultimul pleacă la ora 15:09.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Lugoj către Horezu?

    Călătoria Lugoj-Horezu cu autocarul, durează între 6h 19min și 9h 20min.