Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Râmnicu Sărat ➞ Fălticeni

vineri,
1 mar 2024

09:15
4h 40m
13:55
Hermes
59,5lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Hermes

Hermes SRL
  1. 09:15
    Râmnicu Sărat Banc Post
  2. Autocar Hermes :
    Bucuresti - Falticeni - Suceava - Botosani
  3. 13:55
Durată: 4h 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:00
3h 30m
22:30
Ceztrans
63lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Ceztrans

Ceztrans Company SRL
  1. 19:00
  2. B-SV
    Microbuz Ceztrans :
    B-SV Bucuresti - Suceava
  3. 22:30
    Fălticeni Autogara Severin
Durată: 3h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:00
3h 29m
01:29
Compania RVG
60lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 22:00
    Râmnicu Sărat Statie Ramnicu Sarat
  2. Autocar Compania RVG :
    Bucuresti - Botosani
  3. 01:29 +1 zi
Durată: 3h 29min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Râmnicu Sărat - Fălticeni

  • Care este prețul biletul de autocar de la Râmnicu Sărat la Fălticeni?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Râmnicu Sărat la Fălticeni este cuprins între 59 și 70 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Fălticeni?

    De la Râmnicu Sărat la Fălticeni circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Parcare Restaurant Turist, Statie Ramnicu Sarat, Banc Post, Statie iesire la sensul giratoriu.

  • Unde oprește în Fălticeni autocarul care vine din Râmnicu Sărat?

    Autobuzele din Râmnicu Sărat ajung în Fălticeni în stațiile Autogara Inter-Impex SRL, Statie vis-a-vis Autogara Severin, Autogara Severin.

  • Când pleacă autocarul din Râmnicu Sărat către Fălticeni?

    Primul autobuz din Râmnicu Sărat pleacă la ora 09:15, iar ultimul pleacă la ora 22:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Sărat către Fălticeni?

    Călătoria Râmnicu Sărat-Fălticeni cu autocarul, durează între 3h 29min și 5h 25min.