Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Râmnicu Vâlcea ➞ Petroșani

duminică,
25 feb 2024

06:45
3h 53m
10:38
Normandia
60lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 06:45
  2. Autocar Normandia :
    T1 - 06:45 - Ramnicu Valcea - Timisoara
  3. 10:38
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:25
4h 14m
15:39
Normandia
60lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 11:25
  2. Autocar Normandia :
    8:30 -BUCURESTI - HOREZU - TIMISOARA
  3. 15:39
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 4h 14min
Zile de circulație:
LMMJVSD
18:00
3h 50m
21:50
Normandia
60lei
Se pot face rezervări cu minim 23 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Normandia

Normandia Service SRL
  1. 18:00
  2. Autocar Normandia :
    B3 RETUR - 15:15 - Bucuresti - Petrosani
  3. 21:50
    Petroșani Autogara Siva Trans
Durată: 3h 50min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Râmnicu Vâlcea - Petroșani

  • Care este prețul biletul de autocar de la Râmnicu Vâlcea la Petroșani?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Râmnicu Vâlcea la Petroșani este de 60 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Petroșani?

    De la Râmnicu Vâlcea la Petroșani circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Antares Transport (1 Mai).

  • Unde oprește în Petroșani autocarul care vine din Râmnicu Vâlcea?

    Autobuzele din Râmnicu Vâlcea ajung în Petroșani în stațiile Autogara Siva Trans.

  • Când pleacă autocarul din Râmnicu Vâlcea către Petroșani?

    Primul autobuz din Râmnicu Vâlcea pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Râmnicu Vâlcea către Petroșani?

    Călătoria Râmnicu Vâlcea-Petroșani cu autocarul, durează între 3h 50min și 4h 14min.