Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Sânzieni ➞ București

duminică,
3 mar 2024

01:12
Cursă specială
4h 20m
05:32
Transfer Low Cost
200lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 01:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 05:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
03:12
Cursă specială
4h 20m
07:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL

Toate locurile sunt ocupate.

  1. 03:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 07:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
05:12
Cursă specială
4h 20m
09:32
Transfer Low Cost
200lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 05:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 09:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
07:12
Cursă specială
4h 20m
11:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 07:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 11:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:12
Cursă specială
4h 20m
13:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 09:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 13:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:12
Cursă specială
4h 20m
15:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 11:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 15:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:12
Cursă specială
4h 20m
17:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 13:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 17:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
15:12
Cursă specială
4h 20m
19:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 15:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 19:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
17:12
Cursă specială
4h 20m
21:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 17:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 21:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:12
Cursă specială
4h 20m
23:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 19:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 23:32
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
21:12
Cursă specială
4h 20m
01:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 21:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 01:32 +1 zi
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
23:12
Cursă specială
4h 20m
03:32
Transfer Low Cost
200lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Transfer Low Cost

Transfer Low Cost SRL
  1. 23:12
  2. Minivan Transfer Low Cost :
    M Ciuc - Brasov - Otopeni - Baneasa
  3. 03:32 +1 zi
    București Peco Lukoil Baneasa
Durată: 4h 20min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Sânzieni - București

  • Care este prețul biletul de autocar de la Sânzieni la București?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Sânzieni la București este de 200 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Sânzieni către București?

    De la Sânzieni la București circulă 11 autobuze cu plecare din stațiile Monumentul Szent Istvan.

  • Unde oprește în București autocarul care vine din Sânzieni?

    Autobuzele din Sânzieni ajung în București în stațiile Peco Lukoil Baneasa.

  • Când pleacă autocarul din Sânzieni către București?

    Primul autobuz din Sânzieni pleacă la ora 01:12, iar ultimul pleacă la ora 23:12.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Sânzieni către București?

    Călătoria cu autocarul de la Sânzieni la București, durează 4h 20min.