Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Curtea de Argeș ➞ București

05:45
2h 30m
08:15
CFL
45lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL
  1. 05:45
    Curtea de Argeș Autogara RMR Curtea de Arges
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti
  3. 08:15
    București Autogara Militari
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:00
2h 30m
13:30
CFL
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:00
    Curtea de Argeș Autogara RMR Curtea de Arges
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti (M)
  3. 13:30
    București Autogara Militari
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
15:50
2h 30m
18:20
CFL
45lei
Vezi detalii
Cursă operată de

CFL

Continental Fast Line SRL
  1. 15:50
    Curtea de Argeș Autogara RMR Curtea de Arges
  2. Midibus CFL :
    Curtea de Arges - Bucuresti
  3. 18:20
    București Autogara Militari
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Curtea de Argeș - București

  • Care este prețul biletul de autocar de la Curtea de Argeș la București?

    Prețul unei călători cu autocarul de la Curtea de Argeș la București este de 45 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Curtea de Argeș către București?

    De la Curtea de Argeș la București circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara RMR Curtea de Arges, Statie B-dul Basarabilor TRAFO Posada, Statie Str. Valea Iasului.

  • Unde oprește în București autocarul care vine din Curtea de Argeș?

    Autobuzele din Curtea de Argeș ajung în București în stațiile Autogara Militari.

  • Când pleacă autocarul din Curtea de Argeș către București?

    Primul autobuz din Curtea de Argeș pleacă la ora 05:45, iar ultimul pleacă la ora 15:50.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Curtea de Argeș către București?

    Călătoria Curtea de Argeș-București cu autocarul, durează între 2h 00min și 2h 48min.