Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Botoșani ➞ Cluj Napoca

duminică,
3 mar 2024

08:00
Cursă specială
13h 00m
21:00
Pristyl
160lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Pristyl

SDN Rental Solutions SRL
  1. 08:00
    Botoșani Peco MOL
  2. TR-CJ
    Midibus Pristyl :
    TR-CJ Transfer Darabani - Cluj-Napoca Aeroport
  3. 21:00
Durată: 13h 00min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:00
8h 30m
16:30
Compania RVG
150lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Compania RVG

RVG Speed
  1. 08:00
  2. 4-BT-CJ-T
    Autocar Compania RVG :
    4-BT-CJ-T Botosani - Cluj Napoca
  3. 16:30
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 8h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
20:00
8h 02m
04:02
Apetrans
140lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Apetrans

Amopop SRL
  1. 20:00
    Botoșani Autogara Apetrans
  2. Autocar Apetrans :
    Botosani - Cluj Napoca
  3. 04:02 +1 zi
    Cluj Napoca Autogara BETA CLUJ
Durată: 8h 02min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Botoșani - Cluj Napoca

  • Care este prețul biletul de autocar de la Botoșani la Cluj Napoca?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Botoșani la Cluj Napoca este cuprins între 140 și 160 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Botoșani către Cluj Napoca?

    De la Botoșani la Cluj Napoca circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Peco MOL, Autogara R.V.G. Capat 1, Autogara Apetrans, Parcare Carrefour.

  • Unde oprește în Cluj Napoca autocarul care vine din Botoșani?

    Autobuzele din Botoșani ajung în Cluj Napoca în stațiile Benzinaria OMV Manastur, Autogara BETA CLUJ, Peco Lukoil, langa vama.

  • Când pleacă autocarul din Botoșani către Cluj Napoca?

    Primul autobuz din Botoșani pleacă la ora 00:30, iar ultimul pleacă la ora 20:00.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Botoșani către Cluj Napoca?

    Călătoria Botoșani-Cluj Napoca cu autocarul, durează între 29min și 13h 00min.