Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Călărași, Rep. Moldova ➞ Iași, Romania

vineri,
1 mar 2024

09:00
2h 15m
11:15
Licorser Travel
70lei
Se pot face rezervări cu minim 2 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 09:00
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 11:15
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:10
2h 20m
13:30
Alverstur
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Alverstur

Alvers Trans SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 11:10
    Călărași Statie
  2. ALV
    Microbuz Alverstur :
    ALV Chișinău 10:10 - Iași
  3. 13:30
Durată: 2h 20min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
14:05
2h 35m
16:40
SVS.MD
75lei
Vezi detalii
Cursă operată de

SVS.MD

Sarvalteh Auto SRL

Cursa neregulată. Nu circulă în această zi.

  1. 14:05
  2. Microbuz SVS.MD :
    Chisinau-Iasi_3
  3. 16:40
Durată: 2h 35min
Zile de circulație:
Cursă neregulată.
22:15
2h 15m
00:30
Licorser Travel
70lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Licorser Travel

Licorser Travel Tur SRL
  1. 22:15
  2. Microbuz Licorser Travel :
    Chisinau - Iasi Aeroport
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 2h 15min
Zile de circulație:
LMMJVSD
22:00
2h 30m
00:30
Trans-Mir
-
Vezi detalii
Cursă operată de

Trans-Mir

Trans-Mir Solutions SRL

Circulă doar

  1. 22:00
  2. Autocar Trans-Mir :
    Chișinău - Brașov
  3. 00:30 +1 zi
Durată: 2h 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Călărași - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Călărași la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Călărași la Iași este cuprins între 70 și 75 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Călărași către Iași?

    De la Călărași la Iași circulă 2 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Calarasi (Gara Auto Calarasi), Statie.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Călărași?

    Autobuzele din Călărași ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Călărași către Iași?

    Primul autobuz din Călărași pleacă la ora 09:00, iar ultimul pleacă la ora 22:15.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Călărași către Iași?

    Călătoria Călărași-Iași cu autocarul, durează între 1h 50min și 2h 35min.