Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Bilete autocar Codăești ➞ Iași

vineri,
1 mar 2024

06:41
1h 04m
07:45
Fya Trans
20lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 06:41
    Codăești Statie Codaesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 07:45
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
08:11
1h 04m
09:15
Fya Trans
20lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 08:11
    Codăești Statie Codaesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 09:15
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
09:03
58m
10:01
Elicom Trans
18lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 09:03
    Codăești Statie Codaesti
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 10:01
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:03
58m
12:01
Elicom Trans
18lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Elicom Trans

Elicom Trans SRL
  1. 11:03
    Codăești Statie Codaesti
  2. Autocar Elicom Trans :
    Barlad - Iasi
  3. 12:01
Durată: 58min
Zile de circulație:
LMMJVSD
11:26
1h 04m
12:30
Fya Trans
20lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 11:26
    Codăești Statie Codaesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 12:30
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
12:56
1h 04m
14:00
Fya Trans
20lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 12:56
    Codăești Statie Codaesti
  2. Autocar Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 14:00
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
13:56
1h 04m
15:00
Fya Trans
20lei
Se pot face rezervări cu minim 8 ore înainte de plecare.
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 13:56
    Codăești Statie Codaesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 15:00
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
19:26
1h 04m
20:30
Fya Trans
20lei
Vezi detalii
Cursă operată de

Fya Trans

SC FYA TRANS SRL
  1. 19:26
    Codăești Statie Codaesti
  2. Microbuz Fya Trans :
    Vaslui - Iasi
  3. 20:30
Durată: 1h 04min
Zile de circulație:
LMMJVSD
 

Întrebări frecvente despre autocarele Codăești - Iași

  • Care este prețul biletul de autocar de la Codăești la Iași?

    Prețul unei călătorie cu autocarul de la Codăești la Iași este cuprins între 18 și 20 RON.

  • Din ce stație pleacă autocarul din Codăești către Iași?

    De la Codăești la Iași circulă 8 autobuze cu plecare din stațiile Statie Codaesti.

  • Unde oprește în Iași autocarul care vine din Codăești?

    Autobuzele din Codăești ajung în Iași în stațiile Autogara Transbus Codreanu SRL.

  • Când pleacă autocarul din Codăești către Iași?

    Primul autobuz din Codăești pleacă la ora 06:41, iar ultimul pleacă la ora 19:26.

  • Cât durează călătoria cu autocarul din Codăești către Iași?

    Călătoria Codăești-Iași cu autocarul, durează între 58min și 1h 04min.